Kapat

Bitcoin 24 Saatlik İşlem Hacmi son 2 Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi!

Anasayfa
HABER Bitcoin 24 Saatlik İşlem Hacmi son 2 Yılın En Düşük Seviyesine Geriledi!

Geçtiğimiz ay çok büyük düşüşler yalayan Bitcoin işlem hacmi olarak her zaman belirli bir seviye üzerinde seyrediyordu. Kritik dönemlerde işlem hacminin yüksekliği sayesinde yukarı reaksiyonlar çok gecikmiyordu.

İki günlük düşüş sonrasında Bitcoin fiyatları, ticaret hacminin iki yılın en düşük seviyesine düşmesiyle son 24 saat içinde yaklaşık %7 geriledi. Bugün saat 19:39'ta bir bitcoin fiyatı sadece 9.823 dolardan işlem gördü.

Son 24 saat içerisinde Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve birçok kripto para birimi %5'ten fazla düşüş gördüler. Fiyatların düşmesinin yanı sıra en çok dikkat çeken ise işlem hacimlerindeki ani ve yüksek düşüşler oldu.

Bir kesim acaba bu sert düşüşler sonrası kripto para sevdasına son mu verdi?

Son bir ay içinde Bitcoin'in (BTC) fiyatı yavaş yavaş yükselirken, bugün itibari ile ticaret hacmi iki yılın en düşük seviyesine geriledi. Altcoin alım satımları çok ani dalgalanmalara gebe duruyor. Piyasanın bu durumundan faydalanmak isteyen balinalar VİA coin üzerinde PUMP uyguladılar dakikalar içerisinde %250 değer kazanarak iki katına çıkan VİA coin bir anda 7,53$ seviyelerini gördü. Tabi bu durum çok kısa sürdü ve şuan için 1 VİA coin 3,50$ dan işlem görüyor.

Yatırım yapmadan önce çok dikkatli olmakta yarar var. Bu dönemlerde kaybeden küçük yatırımcılar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir