Kapat

Bitcoin için önemli tahmin! Artacak mı?

Anasayfa
HABER Bitcoin için önemli tahmin! Artacak mı?

Geçen yılın Aralık ayında 20 bin dolar seviyesini zorlayan Bitcoin son 1 hafta içerisinde 6 bin doların da altına geriledi. Japonya`nın önde gelen ekonomistlerinden ve Waseda Üniversitesi Business and Finance Research Center danışmanı Yukio Noguchi ise yaptığı açıklamada Bitcoin`de yeni bir fiyat patlamasının olası olmadığını söyledi.

Bitcoin ve blockchain (blok zinciri) teknolojisine ilişkin yayınlanan makale kitaplarında Noguchi, Bitcoin vadeli işlemlerin gerçekleştirilmeye başlanması nedeniyle Bitcoin'de yeni bir fiyat patlaması görülmesinin düşük olasılıklı olduğunu belirtti.

Bitcoin vadeli işlemlerin başlamasıyla piyasanın en yüksek hacimli kripto para biriminin değer kaybettiğini vurgulayan Noguchi, Bitcoin fiyatının düşmesiyle kripto para birimleri işlemlerinin banka işlemlerinden daha az ücretle gerçekleştirilebildiğine dikkat çekti.

Güney Kore'nin kripto para borsalarını resmi olarak tanıması ile yukarı yönde hareketlenen kripto paralar beklenen patlamayı yapabilecekler mi hep birlikte göreceğiz. Kış aylarında genelde çıkışa geçen kripto para birimleri için bu kış zor geçeceğe benziyor.

“Bitcoin için önemli tahmin! Artacak mı?” üzerine 1 yorum

  1. Hasan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir