Kapat

Bitcoin kritik sınıra yaklaştı!

Anasayfa
HABER Bitcoin kritik sınıra yaklaştı!

Bitcoin, bir süredir seyrettiği dalgalı hareketlerin ardından başlattığı yükselişini devam ettiriyor. Dün akşam saatlerinde 10.000 dolar seviyesini  aşan Bitcoin bir süre bu seviyede kaldıktan sonra bir miktar düşüş yaşadı.

Dünya genelinde popülerliğini günden güne arttıran kripto para birimi, son ayların en yüksek rakamına ulaştı. Şu sıralar 9.700 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin, 10 bin sınırına yaklaşmaya devam ederken Ethereum 800 dolar'ın hemen altında 780 dolar'dan işlem görüyor. 

Kripto Para birimlerine olan güvenin tazelenmesi ve yatırım hacminin yeniden artması için Bitcoin'in 10.000 dolar bandını koruması gerekiyor.

Ethereum'da Bitcoin gibi son zamanların en iyi çıkışını yakalamış durumda, özellikle dünyaca ünlü yatırımcıların Ethereum'a yatırım yacaklarını söylemelerinin ardından 24 saat içerisinde %10 gibi bir büyüme yakalayan Ethereum şuan için bir miktar düşüş yaşıyor.

Dünya genelinde 10 bin 773 borsada işlem gören toplam 1.614 kripto paranın şu anki piyasa değeri ise 457 milyar dolar'a ulaşmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Kripto Para yasağına Twitter'da katılıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir