Kapat

Bitcoin Yeniden 10 Bin Doların Üzerinde

Anasayfa
HABER Bitcoin Yeniden 10 Bin Doların Üzerinde

Kripto para birimleri piyasalarında son aylardaki dalgalanmalar en çok Bitcoin’i etkiliyor. Kripto paraların amiral gemisi olarak görülen Bitcoin 9 bin dolar ile 10 bin dolar arasında sürekli değişkenlik gösterirken Finans uzmanlarından bu konuda çeşitli açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta başında küresel piyasalardaki düşüş kripto paralarıda etkiledi. Hafta başında Bitcoin 9,500 doların altına düşerken, piyasa hacmi de 260 milyar doların altına inmişti. Küresel piyasalardaki güvensizlik ortamının Bitcoin’e yarayacağını düşünen ekonomistler yasal para birimlerindeki çöküşlerin zamanla Bitcoin’i daha fazla tetikleyeceğini savunuyorlar.

Sosyal mecralarda kripto para haberlerinin yaygınlaşması, dünya devi şirketlerin kripto para girişimleri ve yasal para birimlerinin dahil olduğu merkezi sistemler artık eskisi gibi ilgi görmüyor. Yatırımcılarda ekonomistlerle aynı görüşte gibi olacak ki küresel piyasalarda tüm para birimlerinin değer kaybettiği haftanın sonunda yükselen yıldız Bitcoin oldu.

Bitcoin yeniden 10 bin doların üzerine çıkarak bu hafta ciddi oranda artış gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Dakikalar İçerisinde Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Almak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir