Kapat

Bitcoin yükselişe devam ediyor!

Anasayfa
HABER Bitcoin yükselişe devam ediyor!

Dün sabah saatlerinde yükselişe geçen Bitcoin destek buldu ve yatırım hacminin artması ile birlikte 24 saat içerisinde %21 değer kazandı. Bitcoin'e paralel olarak kripto paralarda değer kazanmaya devam ediyor. 

Yatırımcıların ard arda gelen düşüşler sebebi ile çekimser yaklaştığı kripto paralar dün sabah saatlerinde çıkış eğilimi gösterdi. Çıkışın başlaması ile birlikte yatırımcı ilgiside artmaya başladı 24 saat içerisinde kripto paralara yatırım oranı %30 arttı. Doğru zamanı bekleyen yatırımcılar bu yükselişi bir dönüm noktası olarak görüyor olacaklarki son 1 saat içerisinde Bticoin'e ciddi oranda yatırım yapıldı.

Dün gerçekleşen yükselişe neden olan işlem hacminin, Bitcoin'in 10 yıllık tarihi içerisinde hiçbir gün yaşanmadığı konuşuluyor ancak böyle bir veriyi tam olarak onaylayabilmek için bütün bitcoin borsalarının geçmiş işlemlerinin incelenmesi gerekir.

Bitcoin yeniden 10 Bin dolar üzerine çıkacak mı?

Yükselişin gerekçesi olarak son günlerde kripto para ekosisteminde konuşlan Rockefeller ve Soros’un da kripto para borsalarına giriş yaptığı haberleri gerçek olduğu söyleniyor. Büyük miktarda kurumsal yatırımcının parası kripto para ekosistemine girdiği iddia ediliyor. Bu yükseliş yeniden Bitcoin'i 10 bin dolar üzerine çekebilir mi ilerleyen saatlerde grafiklerden neler olacağını göreceğiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir