Kapat

Bitcoin’in Fiyatını Tahmin Ederek BTC Kazanmak – SwissBorg (CHSB) Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Bitcoin’in Fiyatını Tahmin Ederek BTC Kazanmak – SwissBorg (CHSB) Nedir?

Bitcoin fiyatının sürekli dalgalı bir halde olmasının eğlenceli bir hal alabileceğini hiç düşünmüş müydünüz? Varlık yönetimini daha kolay bir hale getirmeyi amaçlayan İsviçre merkezli SwissBorg tarafından geliştirilen SwissBorg Community uygulaması ile Bitcoin’in fiyatını tahmin ederek BTC kazanabilirsiniz.

SwissBorg (CHSB) Nedir?

SwissBorg, kullanıcılarının kripto varlıklarını merkezi olmayan, demokratik ve profesyonel bir ekosistem içerisinde yönetmesini sağlayan bir platformdur.

SwissBorg tarafından geliştirilen SwissBorg Community uygulaması ile Bitcoin’in fiyatının 24 saat içerisinde ne durumda olacağını tahmin ederek halihazırda devam eden ödüllü yarışmaya katılabilir ve büyük ödülden payınızı alabilirsiniz.

SwissBorg uygulamasını kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • İlk olarak aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı indirin.
‎SwissBorg Community
‎SwissBorg Community
Developer: SBorg SA
Price: Free
  • Uygulamayı indirdikten sonra ilk olarak Bitcoin’in fiyatını kısa bir süreliğine tahmin ederek uygulamanın nasıl çalıştığını anlayabilirsiniz. Eğer Bitcoin’in fiyatının artacağını düşünüyorsanız “Going Up”, aksini düşünüyorsanız “Going Down” seçeneğini seçin. Tahmininiz doğru çıktığı takdirde puan kazanarak sıralamanızı yükseltirsiniz.
  • Demo işleminden sonra telefon numaranız ile kayıt olmanız gerekiyor. Bu noktadan sonra karşınıza çıkan “Referral” başlıklı ekrana “J5MZR5A” kodunu girerek bize de 3000 puan kazandırabilirsiniz.
  • Bitcoin’in fiyatını doğru tahmin ettikçe sıralamanızı yükseltin ve büyük ödüle yaklaşın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin yeniden 7.000 doların altında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir