Kapat

Bittrex’e neden üye olamıyorum?

Anasayfa
Çözüm Bittrex’e neden üye olamıyorum?

Bittrex‘e neden üye olamıyorum?

Kripto alım satımında en büyük hacme sahip olan Bittrex kısa bir süre önce yeni üye kayıtlarını durdurdu. Bu durum kripto para alım satımı yapmak isteyen kullanıcıları ciddi oranda etkiledi. Üyelik alamadığını düşünen kullanıcıların sayısı oldukça fazla ancak bunun kullanıcılarla bir ilgisi yok.

Google’da kısa sürede Bittrex kullanıcı kaydı olmuyor, Bittrex üyelik alamıyorum ve Bittrex neden kayıt almıyor cümleleri ciddi oranda aratıldı.

Şuan için kayıt olmanın herhangi bir yolu yok. Eski hesap sahipleri üyeliklerini sattığı söyleniyor ancak bu konuda da net bilgi bulunmamaktadır. Alternatif olarak sizlere Binance.com sitesini önerebiliriz.

Alternatif olarak Bitcoin ve Altcoin alım satımı yapmak için Üye OL → Binance.com

Bittrex’den konu ile alakalı yapılan açıklama şu şekilde;

” Sayın yeni kullanıcılar:

Geçen haftalarda çok sayıda yeni hesap kaydı yaptık. Bittrex topluluğuna katılmak isteyen çok sayıda yeni kullanıcıya sahip olmaktan heyecan duyuyoruz. Ne yazık ki artan trafiği ve yükü gidermek için destek ve  sistemlerimize birkaç yükseltme yapmak zorundayız. Bu nedenle şimdilik yeni kullanıcı kayıtlarını durdurduk. Bittrex’de halihazırda bir hesabınız varsa, bu değişiklikten etkilenmeyeceksiniz. Lütfen normalde olduğu gibi giriş yapmaya devam edin.

Yeni kullanıcılarımıza kayıt yaptırdığımızda sizi haberdar ederiz. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz!

Bittrex Ekibi “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir