Kapat

BlackBerry, yeni Evolve serisi telefonları tanıttı

Anasayfa
HABER BlackBerry, yeni Evolve serisi telefonları tanıttı

BlackBerry Evolve özellikleri nelerdir? BlackBerry Evolve ekran boyutu ne olacak? BlackBerry Evolve ne zaman çıkıyor? BlackBerry Evolve fiyatı nedir? BlackBerry Evolve kavyesi olacak mı? Bu makalemizde bu sorulara yanıt veriyoruz. 

BlackBerry, uzun pil ömrüne sahip ve büyük ekranlı yeni Evolve serisi telefonları tanıttı. BlackBerry, BlackBerry Evolve ve BlackBerry Evolve X'i içeren yeni Evolve akıllı telefon serisini üretmek için Hintli üretim ortağı Optiemus ile işbirliği yaptı.

Her iki telefon da 18:9 en boy oranlarıyla uzun ekranlara sahip ve her iki modelde oldukça uzun pil ömrüne sahip olacak. BlackBerry'nin Key2 ile pazardaki son çıkışından farklı olarak, Evolve modelinin fiziksel QWERTY klavyesi olmayacak.

Ekran kilidi için her iki modelde de arka yüzde parmak izi algılayıcısı ve yüz tanıma özelliği mevcut olacak. BlackBerry Evolve modellerinde uzun pil ömrü sağlamak için 4.000 mAh pil kullanılmaktadır

Evolve modeli Ağustos sonu Eylül başında 365 dolardan piyasaya çıkacak, Evolve X modelinin fiyatı ise 510 dolar civarnda olacak, şimdilik ürünün detaylı incelemesi için net bir bilgi verilmiş değil bir sonraki makalemizde donanımsal özellikleri sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir