Kapat

Blizzard Overwatch 2’yi Duyurdu

Anasayfa
HABER Blizzard Overwatch 2’yi Duyurdu

Blizzard geçtiğimiz gün Blizzcon 2019’da popüler nişancı oyunu Overwatch’un devam oyunu olacak olan Overwatch 2‘yi duyurdu.

Yaklaşık üç sene önce yayınlanan Overwatch yeni harita, karakter ve oyun modu güncellemeleri almış ancak bu şekilde büyük bir güncelleme oyuna dahil edilmemişti.

Blizzard’ın geçtiğimiz yıllar boyunca oyun içerikleri ve detaylı sinematik videolarla oluşturduğu Overwatch evreni oyuna bir hikaye modu eklenmesi ile birlikte genişlemeye devam edecek.

Yalnızca PvP çok oyunculu moda sahip olan orijinal oyunun aksine, Overwatch 2’de oyuncuların takım halinde bilgisayara karşı mücadele vereceği PvE mod ön plana çıkacak. Ayrıca oyuncular karakterlerinin seviyelerini yükseltip yeteneklerini değiştirebilecek.

PvE modu ön planda olmasına rağmen oyun yeni kahramanlar ve haritalar ile birlikte PvP moduna sahip olmaya devam edecek.

Yeni oyunlar beraber Blizzard, harita tasarımları ve kahramanların görselleri ile ilgili de değişikliğe gidecek. Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre Overwatch oyuncuları “paylaşılmış çok oyunculu çevre” dahilinde Overwatch 2 oyuncuları ile oynayabilecek ve orijinal oyuna sahip kullanıcılar Overwatch 2 kahramanlarına ve haritalarına erişebilecek.

Şu anda geliştirilme aşamasında olan oyunun ne zaman çıkış yapacağına dair ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Red Dead Redemption 2'ye Fortnite Benzeri Battle Royale Modu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir