Kapat

Blockstack (STX) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain Blockstack (STX) Coin Nedir?

Blockstack (STX), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanmış ilk token projesidir. Blockstack, tarafların yeni nesil adil ve güvenilir bir ortamda etkileşime geçmesini sağlayan Uygulama Madenciliği Programı olarak bilinmektedir. STX, Blockstack ağında dolaşımı serbest bırakılan merkeziyetsiz kripto para birimidir?

Blockstack’ın App Mining Programı sayesinde yetenekli uygulama geliştiricilerin kolaylıkla finansman sağlaması düşünülüyor. Böylelikle uygulama geliştiricileri sermaye olmadan geliştirdikleri uygulamayı kullanıcıların hizmetine sunabilecekler.

Şu anda bu programdan oluşturulan en iyi uygulamalardan biri Blockchain üzerine kurulu bir belge yönetim hizmeti olan Graphite Docs olarak görülüyor.

Geçtiğimiz sekiz ay boyunca, platformdan başlatılan uygulamalar yaklaşık 10 kat arttı. Tüm bu gelişmelerin ardından kısa sürede oldukça fazla ilgi gören Blockstack platformunun kripto para birimi STX coin geçtiğimiz gün Binance borsasında listelendi. 

Blockstack (STX) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Lykke ( LKK ) coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir