İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BLOK Coin Nedir? | Bloktopia Nedir? | BLOK Coin Hakkında Bilgiler

Bloktopia, 21 milyon Bitcoin’i tanımak için 21 seviyeden oluşan bir gökdelendir. Jeton sahipleri Bloktopyalılar olarak bilinecektir. Merkezi bir merkez olarak hareket edecek ve her seviyedeki kripto deneyimini memnuniyetle karşılayacaktır. Bu sayede kullanıcılar ilk kez kripto bilgilerine ve sürükleyici içeriğe tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopyalılar, gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler. Dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Oluşturma Motorunu kullanan Bloktopia, çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimi oluşturmak için bu teknolojiden yararlanacaktır.

BLOK Coin Projesi

Bloktopyalılar, hem merkezi olmayan hem de merkezileştirilmiş borsalar aracılığıyla BLOK alıp satabilecekler. İlk gayrimenkul alımlarından elde edilen tüm BLOK, tokenin genel arzını azaltan tanıtım yanmış olacaktır. BLOK’un ayrıca Bloktopia’dan öğeler satın alması gerekecek, örneğin; emlak alanını yükseltmek veya pazardan ürün satın almak. BLOK’u ekosistemin işlemesi için değerli ve gerekli kılan şey budur.

Bloktopia içinde gayrimenkul alımı Reblok olarak bilinir. Bloktopyalılar, BLOK token dağıtım etkinliğinin ardından gayrimenkul satın alabilecekler. Gayrimenkul, Bloktopia içinde değerli bir emtia olacak ve Bloktopyalıların mülk üzerinde spekülasyon yapmasına ve kâr için yeniden satmasına veya pasif gelir fırsatları için kiralamasına izin verecek.

Bloktopia içinde yatırımcılar için en önemli kazanç fırsatlarından biri reklamcılıktır. Bloktopia, önemli marka ortaklarıyla birlikte çalışacak ve onlara Bloktopia içinde reklam vermeleri için benzersiz bir fırsat sunacaktır. Oluşturulan bu reklam ücretlerinin bir kısmı Bloktopia token sahiplerine iade edilecektir.

BLOK Coin Nedir?

BLOK, Bloktopia’nın yerel simgesidir. BLOK’un Bloktopia içindeki tüm gayrimenkulleri satın alması veya kiralaması gerekecektir.

Bloktopyalılar, bir NFT mekanizması aracılığıyla Bloktopia pazarından ürün satın alabilecekler. Pazar, hem gayrimenkulü kişiselleştirmek hem de avatarları kişiselleştirmek için öğeler sergileyecek.

BLOK bir yardımcı program belirtecidir ve sahiplerine Bloktopia içinde çok çeşitli özellikler sunar. Örnekler arasında özel etkinliklere erişim, ön satışlara katılma ve stake etme sayılabilir.

Bloktopia bir Yönetişim modeli üzerinde çalışacak. Reblok NFT sahipleri bu Yönetişim konseyinin bir parçasını oluşturacak. Her NFT, bir DAO aracılığıyla oy kullanacaktır. NFT sahiplerinin çoğunluk oyu kazanarak oy kullanacağı DAO’ya teklifler yapılacaktır.

Bloktopia coin için Maksimum arz miktarı 200.000.000.000 BLOK olarak sabitlenmiştir.

BLOK Coin Yakma

Bloktopia gayrimenkulleri üç aşamalı bir satışta satılacak. BLOK gayrimenkulünün satın alınması için kullanılan tüm BLOK jetonları, BLOK jetonlarının arzını %22 oranında azaltarak halka açık olarak yakılacaktır.

BLOK Coin Nasıl Alınır?

BLOK Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasına yeni girecek kripto paralar arasında listelenen ZKT coin hakkında merak edilen bilgileri birlikte inceleyelim. zkTube, zkRollup konseptine dayanmaktadır. Kısacası, zkRollup, tüm fonların ana...

Kripto Para

ORBLER, dünyanın her yerinden insanların zevk alabileceği gerçek zamanlı bir savunma oyunudur. Bir oyuncu, bir desteye 5 ORB kaydederek oyunun tadını çıkarabilir. Bazen bir...

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...