İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BLOK Coin Nedir? | Bloktopia Nedir? | BLOK Coin Hakkında Bilgiler

Bloktopia, 21 milyon Bitcoin’i tanımak için 21 seviyeden oluşan bir gökdelendir. Jeton sahipleri Bloktopyalılar olarak bilinecektir. Merkezi bir merkez olarak hareket edecek ve her seviyedeki kripto deneyimini memnuniyetle karşılayacaktır. Bu sayede kullanıcılar ilk kez kripto bilgilerine ve sürükleyici içeriğe tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopyalılar, gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler. Dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Oluşturma Motorunu kullanan Bloktopia, çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimi oluşturmak için bu teknolojiden yararlanacaktır.

BLOK Coin Projesi

Bloktopyalılar, hem merkezi olmayan hem de merkezileştirilmiş borsalar aracılığıyla BLOK alıp satabilecekler. İlk gayrimenkul alımlarından elde edilen tüm BLOK, tokenin genel arzını azaltan tanıtım yanmış olacaktır. BLOK’un ayrıca Bloktopia’dan öğeler satın alması gerekecek, örneğin; emlak alanını yükseltmek veya pazardan ürün satın almak. BLOK’u ekosistemin işlemesi için değerli ve gerekli kılan şey budur.

Bloktopia içinde gayrimenkul alımı Reblok olarak bilinir. Bloktopyalılar, BLOK token dağıtım etkinliğinin ardından gayrimenkul satın alabilecekler. Gayrimenkul, Bloktopia içinde değerli bir emtia olacak ve Bloktopyalıların mülk üzerinde spekülasyon yapmasına ve kâr için yeniden satmasına veya pasif gelir fırsatları için kiralamasına izin verecek.

Bloktopia içinde yatırımcılar için en önemli kazanç fırsatlarından biri reklamcılıktır. Bloktopia, önemli marka ortaklarıyla birlikte çalışacak ve onlara Bloktopia içinde reklam vermeleri için benzersiz bir fırsat sunacaktır. Oluşturulan bu reklam ücretlerinin bir kısmı Bloktopia token sahiplerine iade edilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BLOK Coin Nedir?

BLOK, Bloktopia’nın yerel simgesidir. BLOK’un Bloktopia içindeki tüm gayrimenkulleri satın alması veya kiralaması gerekecektir.

Bloktopyalılar, bir NFT mekanizması aracılığıyla Bloktopia pazarından ürün satın alabilecekler. Pazar, hem gayrimenkulü kişiselleştirmek hem de avatarları kişiselleştirmek için öğeler sergileyecek.

BLOK bir yardımcı program belirtecidir ve sahiplerine Bloktopia içinde çok çeşitli özellikler sunar. Örnekler arasında özel etkinliklere erişim, ön satışlara katılma ve stake etme sayılabilir.

Bloktopia bir Yönetişim modeli üzerinde çalışacak. Reblok NFT sahipleri bu Yönetişim konseyinin bir parçasını oluşturacak. Her NFT, bir DAO aracılığıyla oy kullanacaktır. NFT sahiplerinin çoğunluk oyu kazanarak oy kullanacağı DAO’ya teklifler yapılacaktır.

Bloktopia coin için Maksimum arz miktarı 200.000.000.000 BLOK olarak sabitlenmiştir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

BLOK Coin Yakma

Bloktopia gayrimenkulleri üç aşamalı bir satışta satılacak. BLOK gayrimenkulünün satın alınması için kullanılan tüm BLOK jetonları, BLOK jetonlarının arzını %22 oranında azaltarak halka açık olarak yakılacaktır.

BLOK Coin Nasıl Alınır?

BLOK Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...