Kapat

BMW akıllı saat üretimine başlıyor

Anasayfa
HABER BMW akıllı saat üretimine başlıyor

Alman otomotiv devi BMW ile Fossil, yeni bir akıllı saat için anlaşmaya vardı. Fossil Group yönetim kurulu başkanı ve CEO'su Kosta Kartsotis'in yaptığı açıklamaya göre akıllı saat, BMW temalı ve araçlarla entegre olabilecek.

Yeni tasarlanacak akıllı saatin tasarımı BMW araçlara göre yapılacak. BMW marka akıllı saat sayesinde aracı saat üzerinden kontrol edebilmek belirli bir seviyeye kadar mümkümn olacak. Fossil Group dünyaca ünlü bir çok saat markası için saat üretimi yapıyor ancak ilk kez bir otomobil firması ile farklı bir işe imza atacaklar. Bu yeni ortaklıkla birlikte Fossil, zaten geniş olan marka listesine bir yenisini eklemiş olacak.

Fossil Group yönetim kurulu başkanı ve CEO'su Kosta Kartsotis, yaptığı bir açıklamada "BMW, dünyadaki en ikonik markalardan bir tanesi," dedi ve ekledi; "tasarım uzmanlığınızı ve akılı saat yeteneklerinizi dünyanın dört bir yanındaki BMW meraklılarına ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz" dedi.

BMW akıllı saatlerin ne zaman tanıtılacağı ve piyasaya ne zaman çıkacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmazken. Önümüzdeki sene bahar aylarında BMW saatlerin tüketicilerin beğenisine sunulacağı düşünülüyor. 

“BMW akıllı saat üretimine başlıyor” üzerine 1 yorum

  1. Tuğba güner says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir