Kapat

Boyner ve Mavi de Mağazalarını Kapatma Kararı Aldı

Anasayfa
HABER Boyner ve Mavi de Mağazalarını Kapatma Kararı Aldı

Koronavirüs dünya genelinde etkisini artırmaya devam ederken virüsün yayılmasına karşı tedbir kapmasında ülke genelinde mağazalar kapanmaya devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede 81 ilde, tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici bir süreliğine durdurulacağı belirtilmişti.

“Çalışanlarının ve toplumun sağlığını korumak” için mağazaların geçici bir süreliğine kapatıldığı bildiren Mavi duyuruyu Instagram sayfası üzerinden paylaştı.

“Küresel etkisini sürdüren COVID-19 pandemisinde yaşanan kritik süreçte müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun sağlığını korumak en büyük önceliğimiz.
Bu kapsamda 19.03.2020 tarihinden itibaren, ülke çapındaki Mavi mağazalarının faaliyetine geçici bir süreliğine ara verme ve merkez ofislerimizde uzaktan çalışma modeline geçme kararı aldık. Bu süreç içinde her zamanki gibi çalışanlarımızın haklarını korumaya ve yanlarında olmaya büyük özen göstereceğiz.”

Buna benzer bir açıklamada bulunan Boyner de bu kararını Instagram sayfası üzerinden duyurdu.

View this post on Instagram

Sağlıklı günler dileriz.

A post shared by BOYNER (@boyner) on

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Apple, iPhone Cihazların Dezenfektan Mendillerle Temizlenebileceğini Açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir