İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Brise Coin Nedir? | Bitgert Nedir? | Brise Coin Hakkında Bilgiler

Son olarak Gate.io borsasında ön satışa çıkması ile gündeme gelen Bitgert, blok zinciri teknolojisi ürünleri ve denetim çözümlerine odaklanan bir kripto mühendisliği organizasyonudur.

Bitgert ürünleri:

  • Bitgert Cüzdan,
  • Bitgert Denetimleri,
  • Bitgert Staking,
  • Bitgert Swap,
  • Bitgert Exchange (Geliştirme Aşamasında),
  • Bitgert Blockchain (Geliştirme Aşamasında)

Bitgert, lansman tarihinden itibaren sadece 200 gün içinde 4’ten fazla harika ürün teslim etmiştir. Buda organizasyonun başarılı bir başlangıç yaptığını gösteren önemli bir ölçüttür.

BRISE dApp Cüzdanı Nedir?

BRISE dApp Wallet, çeşitli kripto para birimlerini güvenli bir şekilde Göndermenize/Almanıza/Depolamanıza/Takas etmenize izin veren çok jetonlu cüzdan uygulamasıdır. 

Program, varlıklarınızı yetkisiz erişime karşı güvende tutan güvenli bir erişim anahtarı sağlar. Ayrıca binlerce madeni para ve blok zinciri türü satın alıp takas etmenizi sağlayan çoklu madeni para desteğine sahiptir; BRISE dApp Cüzdanı, iOS ve Android mobil cihazlarda kurulum için mevcut olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Brise Coin Nedir?

Brise coin, Bitgert platformunun BEP20 yönetişim belirtecidir. Organizasyonlarda ödeme yöntemi ve geliştirici araç olarak kullanılmaktadır.

Maksimum arz miktarı 1.000.000.000.000.000 Brise coin ile sınırlandırılmıştır.

Brise Coin Nasıl Alınır?

Brise Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...