İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Brise Coin Nedir? | Bitgert Nedir? | Brise Coin Hakkında Bilgiler

Son olarak Gate.io borsasında ön satışa çıkması ile gündeme gelen Bitgert, blok zinciri teknolojisi ürünleri ve denetim çözümlerine odaklanan bir kripto mühendisliği organizasyonudur.

Bitgert ürünleri:

  • Bitgert Cüzdan,
  • Bitgert Denetimleri,
  • Bitgert Staking,
  • Bitgert Swap,
  • Bitgert Exchange (Geliştirme Aşamasında),
  • Bitgert Blockchain (Geliştirme Aşamasında)

Bitgert, lansman tarihinden itibaren sadece 200 gün içinde 4’ten fazla harika ürün teslim etmiştir. Buda organizasyonun başarılı bir başlangıç yaptığını gösteren önemli bir ölçüttür.

BRISE dApp Cüzdanı Nedir?

BRISE dApp Wallet, çeşitli kripto para birimlerini güvenli bir şekilde Göndermenize/Almanıza/Depolamanıza/Takas etmenize izin veren çok jetonlu cüzdan uygulamasıdır. 

Program, varlıklarınızı yetkisiz erişime karşı güvende tutan güvenli bir erişim anahtarı sağlar. Ayrıca binlerce madeni para ve blok zinciri türü satın alıp takas etmenizi sağlayan çoklu madeni para desteğine sahiptir; BRISE dApp Cüzdanı, iOS ve Android mobil cihazlarda kurulum için mevcut olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Brise Coin Nedir?

Brise coin, Bitgert platformunun BEP20 yönetişim belirtecidir. Organizasyonlarda ödeme yöntemi ve geliştirici araç olarak kullanılmaktadır.

Maksimum arz miktarı 1.000.000.000.000.000 Brise coin ile sınırlandırılmıştır.

Brise Coin Nasıl Alınır?

Brise Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...