İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Brise Coin Nedir? | Bitgert Nedir? | Brise Coin Hakkında Bilgiler

Son olarak Gate.io borsasında ön satışa çıkması ile gündeme gelen Bitgert, blok zinciri teknolojisi ürünleri ve denetim çözümlerine odaklanan bir kripto mühendisliği organizasyonudur.

Bitgert ürünleri:

  • Bitgert Cüzdan,
  • Bitgert Denetimleri,
  • Bitgert Staking,
  • Bitgert Swap,
  • Bitgert Exchange (Geliştirme Aşamasında),
  • Bitgert Blockchain (Geliştirme Aşamasında)

Bitgert, lansman tarihinden itibaren sadece 200 gün içinde 4’ten fazla harika ürün teslim etmiştir. Buda organizasyonun başarılı bir başlangıç yaptığını gösteren önemli bir ölçüttür.

BRISE dApp Cüzdanı Nedir?

BRISE dApp Wallet, çeşitli kripto para birimlerini güvenli bir şekilde Göndermenize/Almanıza/Depolamanıza/Takas etmenize izin veren çok jetonlu cüzdan uygulamasıdır. 

Program, varlıklarınızı yetkisiz erişime karşı güvende tutan güvenli bir erişim anahtarı sağlar. Ayrıca binlerce madeni para ve blok zinciri türü satın alıp takas etmenizi sağlayan çoklu madeni para desteğine sahiptir; BRISE dApp Cüzdanı, iOS ve Android mobil cihazlarda kurulum için mevcut olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Brise Coin Nedir?

Brise coin, Bitgert platformunun BEP20 yönetişim belirtecidir. Organizasyonlarda ödeme yöntemi ve geliştirici araç olarak kullanılmaktadır.

Maksimum arz miktarı 1.000.000.000.000.000 Brise coin ile sınırlandırılmıştır.

Brise Coin Nasıl Alınır?

Brise Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...