İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

BURP Coin Nedir? | Yorum | Geleceği ve Toplam Arz

Burp coin Gate.io borsasında listelendiği ilk gün 6x artış göstererek tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra normal seviyelerine kadar gerileyen Burp Coin için şuan stabil bir görüntü seyrettiğini söylemek mümkün.

Kripto para birimleri ön satış sonrasında, özellikle Startup projelerde piyasaya çıktıkları ilk gün ciddi bir pump oluyor. Bu durum ön satışta coini satın alanlar için büyük bir kar getirse de ilk gün, hatta ilk saatlerde satın alanlar için ciddi bir risk oluşturabiliyor. İçerdiği bu büyük risk sebebi ile kripto paraları satın almadan önce bir kaç güvenilir kaynaktan araştırma yapmak gerekiyor.

Bu makalemizde Burp coin hakkında merak edilenleri yanıtlayacağız.

BURP Coin Nedir?

Daha önce kurulmuş CeFi platformunun yanı sıra, tamamı yardımcı program yönetimi ile BURP belirteci ve DAO tarafından desteklenen ETH tabanlı bir DeFi cüzdanı geliştirilmiştir. Yeni ekosistem, özel nadir NFT’ler kazanmak için Staking, NFT Market ve Raffle gibi DeFi dünyasının kilidini açamayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

2014’te Peter ve Bipin, yalnızca 1.000 £ ile CoinBurp OTC’yi (eski adıyla BitBroker) kurdu. Birleşik Krallık’ta P2P platformlarında kripto satışı konusunda uzmanlaşmış bir aracı kurumdur. Takip eden 3 yıl içinde hızla sektörde lider konuma geldi. Böylece 2018 yazında Tom ve Richard ile ortaklık kurdular ve CoinBurp.com doğdu.

2014 – CoinBurp OTC’nin kuruldu

İngiltere’nin P2P platformlarındaki en büyük kripto komisyonculuğu (eski adıyla BitBroker).

2018 – CoinBurp.com’un kuruldu

TrustPilot’a göre Birleşik Krallık’taki en güvenilir kripto ticaret platformlarından biri.

Advertisement. Scroll to continue reading.

2021 – CoinBurp platformu ve $BURP kuruldu

CeFi ve DeFi dünyalarını birbirine bağlayan NFT öncelikli bir ekosistem.

Burp Coin Bilgileri

 • Token Adı: CoinBurp
 • Token Sembolü: BURP
 • Token Türü: ERC20 
 • ICO Token Fiyatı: 21091 BURP = 1 ETH
 • Toplam Jeton: 500.000.000

CoinBurp Platformu ve BURP Ekosistemi

 • Primetime: NFT nane ve promosyon
 • NFT’ler için çoklu zincir desteği
 • Çeşitli uluslararası ve yerel ödeme seçenekleri
 • DeFi web sitesi
 • TAKAS: DEX
 • CookOff !: NFT oyunu
 • Ekosistem üzerinde DAO yönetimi

BURP Coin Toplam Arz

Burp coin maksimum arz miktarı 500.000.000 BURP olarak açıklanmıştır. Şuanda dolaşımda 38.485.123 BURP coin bulunmaktadır.

BURP Coin Nasıl Alınır?

BURP Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....