Kapat

Call of Duty Android Betası Çıktı ve Şu Anda İndirebilirsiniz

Anasayfa
HABER Call of Duty Android Betası Çıktı ve Şu Anda İndirebilirsiniz

Battle Royale tarzındaki oyunların popülerliğini arttırmasıyla birlikte nişancı oyunlarının en büyük temsilcileri Fortnite ve PUBG olarak öne çıkıyor. Ancak tüm bunlardan önce tüm oyuncuların hafızasında kendine yer edinmiş çok önemli bir oyun var: Call of Duty.

Her çıkan oyunu PC ve konsolda oyuncular tarafından heyecanla beklenen oyun, şimdi mobil platforma adım atıyor. Tencent Games ile işbirliği yapan Activison, oyunu mobil platformda Call of Duty: Legends of War ismi ile yayınlayacak. FPS türünün hayranlarının kesinlikle dikkatini çekecek oyun, Call of Duty’nin tanıdık evrenini oyunculara sunuyor.

Oyunda Free4All, Search & Destroy, Team Deathmatch ve Frontline gibi modları içeren çok-oyunculu seçeneklerin yanında zombi modu da yer alıyor. İkonik Call of Duty karakterlerinden Price, Ghost ve diğerlerini oynayabileceğiniz oyunda, karakterinizi özelleştirmek için oyun içi paraya ihtiyacınız var.

Call of Duty: Legends of War geçtiğimiz günlerde Avustralya’da açılış yaptı. Oyunda, Nuketown, Killhouse, Hijacked, Crossfire, Standoff ve Crash gibi haritalar bulunuyor. Henüz bazı özellikler tam anlamıyla açık değil ancak oyunun dünya çapında yayınlanması ile birlikte bunların da düzeltilmesi bekleniyor.

Call of Duty: Legends of War Nasıl İndirilir?

Eğer küresel olarak yayınlanmadan önce oyunu oynamak istiyorsanız, oyunu cihazınızda çalıştırmak için aşağıdaki adımları takip edin.

  • APK Dosyasını aşağıdan indirin:

Call of Duty: Legends of War 1.0.0 beta – APK

  • APK’yı telefonunuza yükleyin.
  • Oyunu başlatın, oyun başlangıçtaki yükleme ekranında bekleyecektir.
  • Oyundan çıkın. Ayrıca oyundan tamamen çıktığınıza emin olmak için oyunu durmaya zorlayabilirsiniz.
  • Ek olarak aşağıdaki OBB dosyasını (1.06GB) indirin.

Call of Duty: Legends of War 1.0.0 beta – OBB

  • OBB dosyasını /Android/obb/com.activision.callofduty.shooter dizinine çıkarın. OBB dosyasının, com.activision.callofduty.shooter dosyası içinde olduğundan emin olun.
  • Oyunu oynamaya başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir