Kapat

Call Of Duty Mobil Ne Kadar İnternet Yer?

Anasayfa
Çözüm Call Of Duty Mobil Ne Kadar İnternet Yer?

Ekim ayının başında mobil marketlerde listelenen ve bir ay içerisinde 100 milyon indirmeye ulaşan Call Of Duty Mobil yeni güncellemeler ile büyümeye devam ediyor. Cep telefonlarından online olarak oynana Call Of Duty Mobil hücresel veri üzerinden oynandığında belirli miktarda internet paketinizi tüketmektedir.

Call Of Duty Mobil severlerin son zamanlarda en çok merak ettiği konuların başında “Call Of Duty Mobil ne kadar internet yiyor? sorusu geliyor. Call Of Duty Mobil ne kadar internet kullanıyor derseniz en azından herhangi bir FPS oyunundan fazla kullandığını söyleyebiliriz. Call Of Duty Mobil internet kullanımı konusunu net olarak ölçmek maalesef zor.

Herhangi bir FPS oyununu günde 1 saat oynadığınızda ortalama 1 GB internet paketinizden harcamaktadır. Call Of Duty Mobil diğer FPS oyunlarına göre daha fazla detay barındırdığı için bir tık daha fazla internet tüketecektir.

Call Of Duty Mobil oyununu günde en az 1 saat oynamak istiyorsanız 30GB bir paket almanızda yarar var. Tabi bulunduğunuz ortamda WiFi bağlantısı olduğunda bu problem ortadan kalkmış olacaktır.

Diğer çok merak edilen “Call Of Duty Mobil Kaç GB Yer Kaplıyor” sorusunun yanıtını ilgili makaleden öğrenebilirsiniz.

Call Of Duty Mobil hakkında merak ettiğiniz konuları bize Soru Cevap platformundan iletebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp İçin Çıkartma Nasıl Yapılır? (Android/iOS)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir