Kapat

Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer Kısa Süreliğine Ücretsiz

Anasayfa
Bilgisayar Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer Kısa Süreliğine Ücretsiz

Korona virüs sonrası oluşturulan karantina süreci kapsamında online oyunlara olan ilgi aşırı derecede artmış durumda. Şirketler bu aşırı ilgiye karşılık oyuncuların tercihlerine yön vermek için çeşitli etkinlik ve kampanyalar planlıyorlar. Dün Twitter hesabından yapılan açıklamada Activision, Call of Duty: Modern Warfare için müjdeli bir haber verdi. Activision’un açıklamasına göre Call of Duty: Modern Warfare’ın çevrimiçi sürümü kısa süreliğine ücretsiz olacak.

Call of Duty: Modern Warfare piyasaya çıkış tarihine göre rakiplerinin gerisinde olsa da karantina günlerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Activision oyuna olan bu yoğun ilginin karşılığı olarak önümüzdeki günlerde kısa süreliğine Call of Duty: Modern Warfare’ın çevrimiçi sürümü ücretsiz yapma kararı aldı. Peki Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer ücretsiz olarak nasıl indirilir?

CoD hesabının paylaştığı bilgilere göre, PS4, Xbox One ve PC platformlarındaki oyuncular Call of Duty: Modern Warfare’ın multiplayer modunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. Ancak bu kampanya kısa süreliğine olacağından elinizi çabuk tutmalısınız.

27 Nisan Son Tarih

Call of Duty: Modern Warfare multiplayer modu sadece 27 Nisan’a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek, ücretsiz multiplayer modunun açılması için daha önce oyunun 5 haritasının yer aldığı bütün sürümlerin satın alınmış ve indirilmiş olması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Apple batarya değişim programını açıkladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir