Kapat

Call of Duty: Warzone Bugün Çıkış Yapacak

Anasayfa
HABER Call of Duty: Warzone Bugün Çıkış Yapacak

Call of Duty: Modern Warfare dünyasında geçecek yeni bir Battle Royale oyunu olan Call of Duty: Warzone, bugün saat 18:00 itibarıyla Call of Duty: Modern Warfare sahipleri için erken erişime açılacak ve 22:00 itibarıyla herkesin erişimine açık hale gelecek.

Warzone, üç kişiye kadar takımların oluşturulabildiği, 150 kişilik bir battle royale deneyimi sunuyor. Oyunda ayrıca geleneksel battle royale modunun yanı sıra, oyun içi parayla ilgili olan ‘Plunder’ adlı bir oyun tipi bulunuyor. Sınırsız yeniden dirilme özelliği bulunan bu modda sahip olunan özellikler de ölünce yok olmuyor.

Ayrıca Warzone’da, ‘Contracts’ adı verilen ve takımların daha iyi ganimetler, daha fazla para, deneyim puanı (XP) ve Silah XP kazanmasını sağlayan mini görevler bulunuyor.

Şu anda Call of Duty: Modern Warfare ana menüsünde, 10 Mart saat 18:00’da sona erecek olan 24 saatlik bir geri sayım aracı bulunuyor.

Tamamen ücretsiz olan Call of Duty: Warzone, PC, Xbox One ve Playstation 4 için çıkış yapacak. Ayrıca bu üç platform arasında çapraz platform desteği de sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin yükselişe devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir