Kapat

CryptoCarbon ( CCRB ) coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı…

Anasayfa
Free CryptoCarbon ( CCRB ) coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı…

CCRB coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı ne kadar sürecek?

Ekosistem;

CCRB Ekosistemi, gizlilik konusunda yenilikçi ve benzersiz bir platform kurmayı hedefliyor. CCRB, "Harcama Protokolü-POSP" nin dinamikleri üzerine yazılan blok zincir teknolojisi kavramını başlattı.

"POSp" Protokolü, işlemlerin ve katılımcı tarafların her başarılı işlemden sonra yeni bir değer yaratması için geçerliliği onaylar. POSp konsepti, kamu harcamaları, özel sektör harcamaları, ticaret harcamaları, hayır işleri harcamaları ve iki veya daha fazla taraf arasında işlenen her türlü işlem dahil olmak üzere onaylanmış harcamaları kapsamaktadır.

Dünya çapında firmalar ile iş ortaklıkları ve altyapı çalışmalarını test aşamasındalar. Yakında borsada işlem görecek bir kripto paradır.

Şuan ICO aşamasında ücretsiz CCRB coin dağıtımı vardır. Üye olan her kullanıcıya 7,5 dolar değerinde CCRB coin hediye olarak veriliyor.

Ücretsiz coin dağıtımı yakında bitecektir.

Hemen üye olarak ücretsiz CCRB coin kazanabilirsiniz. Üye OL…

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TomoChain (TOMO) Coin Nedir?

“CryptoCarbon ( CCRB ) coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı…” üzerine 3 yorum

  1. emre says:
  2. mehmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir