Kapat

Centra ( CTR ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Centra ( CTR ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Centra ( CTR ) Coin nedir?

Centra ( CTR ), misyonu tüm kripto para birimlerini bir araya getirmek ve onları gerçek hayatta harcamak için yapılandırmaktır. % 0 Harcama ve döviz kuru ücretleriyle, kripto paralarınızdan gerçekten yararlanabileceksiniz. Centra ( CTR ), kredi kartı şeklinde ürettiği kartlara kripto paraların yüklenmesini sağlıyor ve anında çekimlerde dözviz’e çevirim yapıyor. Siz bu harcama tutarını kartınızdan çektirdiğinizde karttan çekilen döviz tutarında kripto paranız bozulmuş oluyor.

CentraVisa, MasterCard ve birçok bankayla ortak çalışarak kripto uyumlu kartlar üretilmesine olanak tanıyor. Resmi olarak 100’den fazla ülkede kullanılan bu kartlar her geçene gün yaygınlaşmaktadır.

Centra Kart ücretlendirmeleri:

  • Fiziksel Kart Yıllık Ücreti: 10$
  • Sanal Kart Yıllık Ücreti: Ücretsiz
  • ATM Ücreti: 2,50TL
  • Harcama Limitleri: Günlük 5000$
  • ATM Para Çekme Sınırı: Günlük 1.000$

Geleceği var mı?

Kredi kartlarına olan bağımlılığımız ve dünya çapında kullanılırlığı düşünüldüğünde bu proje çok ses getirecek gibi duruyor.

CTR coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Refereum ( RFR ) coin nedir?

→ Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

→ Stellar ( STR )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir