Kapat

Chiliz (CHZ) Coin nedir?

Anasayfa
Blockchain Chiliz (CHZ) Coin nedir?

Socios.com’un futbol takımları ile taraftarlar arasındaki bağı arttırarak taraftarların kulüpler üzerindeki etkisini arttırmak için hayata geçirilen bir platformdur. Bu bağlamda Socios 2.0 projesi Futbol Endüstrisinde Fan Kulüplerini Tokenize etmek amacı ile hayata geçirildi.

Chiliz (CHZ), Socios.com üzerinde kullanılan dijital para birimidir. Chiliz (CHZ), çoğu kesim tarafından futbolun ve taraftarların dijital para birimi olarak adlandırılmaktadır.

Şirket CEO’su bu büyük proje için “Futbol takımları için yeni bir hayran katılım ekosistemi inşa ederken para kazanabilecekleri tamamen yeni bir ekonomi yaratacak . Bunun, yerleşik bir sektör olan Futbol Endüstrisinde belirli bir düzeyde rahatsızlık getireceğini biliyoruz , ancak ilk katılımlarla birlikte kulüp yönetiminde taraftarların söz sahibi olması, şeffaflık ve yeni bir demokratik düzen herkes tarafından desteklenecektir.” açıklamasını yapmıştı.

Chiliz (CHZ), kısa vadede dünyaca ünlü bir çok kulüple (Paris Saint-Germain (PSG), Liverpool, Juventus, Galatasaray) anlaşma sağladı. Yakın zamanda ülkemizde Galatasaray ile anlaşma yapan Chiliz tüm ülkelerde benzer girişimlerde bulunmaya başladı.

Galatasar ile Chiliz arasında yapılan anlaşma kulüp tarafından bütün yayın organlarında duyuruldu.

Kulüp tarafından yapılan açıklama: Galatasaray Taraftar Token’ıFan Token OfferingTM adlı bir işlem vasıtasıyla 2020’nin ilk çeyreğinde Socios.com üzerinden satın alınabilecek. Taraftarlarımız bu blokzincir sistemi üzerinden aynı zamanda Socios.com’un kendine ait token’ı olan dijital para niteliğindeki Chiliz’i (CHZ) de kullanabilecek ve kriptopara borsaları üzerinden doğrudan uygulama-içi dijital cüzdanlarına aktarabilecek. Yani Taraftar Token’larını satın alma süreci son derece zahmetsiz bir süreç içinde, herhangi bir e-ticaret alışverişinden farksız olarak işleyecek.

Ayrıca Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar anlaşma ile alakalı şunları söyledi: Galatasaray olarak Socios.com projesine katılmaktan ve bu heyecanlı yolculuğa başlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu yeni iş birliği taraftar etkileşimi ve küresel taraftar kitlemize erişimimiz açısından bizim için yeni bir fırsatlar dünyası yaratacak olmakla birlikte dijital dönüşüm stratejimizin de bir diğer önemli kilometre taşı olacak.”

Chiliz (CHZ) Coin 06.09.2019 tarihinde Binance borsasında işlem görmeye başlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  KickCoin ( KICK ) nedir?

Chiliz (CHZ) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir