Kapat

CloakCoin ( CLOAK ) nedir?

Anasayfa
Kripto Para CloakCoin ( CLOAK ) nedir?

CloakCoin ( CLOAK ) nedir?

CloakCoin, Bitcoin'in bir tür düşüş yaşadığı 2014 yılında ilk ortaya çıktı. CloakCoin, tüm dünyada güvenli, özel ve anonim parasal işlemleri sağlayan bir sistemdir. Herkes bu dijital sisteme katılabilir ve yalnızca bir akıllı telefon veya bilgisayar gereklidir. CloakCoin, Bitcoin ile aynı kavramı kullanıyor ancak birkaç yeni blok zincir teknolojisine dayanıyor .

Bazı basit ama zekice iletişim katmanlarının yanı sıra yüksek güvenlik sağlayan ve üçüncü şahısların Cloak Coin cüzdanları arasında her türlü işlemi izlemesini imkansız hale getiren narin bir off-block zincir para  sistemi geliştirdiler. Birçok sistemin yasallığı konusunda net bir şey söylemek zordur, ancak Cloak Coin'in nasıl işlediği konusunda hiçbir şey yasak değildir. Sahiplerin dünya çapında birçok anayasada onlara verilen özgürlüğü almalarını sağlar.

CloakCoin'in Avantajları;

→ Hızlı İşlemler

Cloak Coin , dünyadaki tüm kriptolar arasında en hızlı işlemleri mümkün kılacak teknolojiye sahiptir. Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Cloak Coin ile blok oluşturma süresi önemli derecede kısalır. Cloak Coin yaklaşık 60 saniye alırken, Bitcoin on dakika sürer. Bu, güvenli ve özel para ticaretlerini sağlamada vazgeçilmez bir unsur olan zaman konusunda büyük bir farktır.

→ Tamamen Özel

İşlem gören kullanıcıların tanımlanmasını tamamen koruyan bir yönlendirme sistemi vardır. Hiç kimse gönderenin veya alıcının kimlik bilgilerini izleyemez ve bu nedenle tüm süreç dolandırıcılık ve hırsızlığa karşı savunulur.

→ Güvenli

İşlemler yapılırken aracı veya üçüncü şahıslar kripto paraya el koyamaz. Dolayısıyla, paralar daima güvende ve güvenlidir ve gönderene, gönderdiği paraların alıcıya ulaşacağı garanti edilebilir.

→ Fizibilite ve Ödüllendirme

İşlemlerde kullanılan tüm paralar kolayca değiştirilebilir ve hepsi eşittir. Kullanıcılara fizibilite sağlarlar. Cüzdan ağzınızı cüzdanınızdaki paraları kullanarak güvence altına alarak her sene% 6'ya kadar faiz kazanabilirsiniz.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

“CloakCoin ( CLOAK ) nedir?” üzerine 1 yorum

  1. hüseyin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir