Kapat

Cocos-BCX (COCOS) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Cocos-BCX (COCOS) Coin Nedir?

Geçtiğimiz günlerde Binance’da listelenmeye başlayan Cocos-BCX (COCOS) Coin, dijital oyun ekonomisi için geliştirilmiş yeni nesil bir platformdur.

Tam ismi ‘Cocos BlockChain Expedition’ olan proje, kullanıcılara yepyeni bir oyun deneyimi sunarken, oyunlara entegre çok platformlu bir ortam yaratarak geliştiricilere oyun geliştirme aşamasında kolaylık sağlamayı planlıyor.

Binance tarafından COCOS/BNB, COCOS/BTC ve COCOS/USDT alım-satım çiftleri için 21 Ağustos 2019 tarihinde listelenen Cocos-BCX (COCOS), şu anda $0,001996’dan işlem görüyor.

Binance’da listelendiği gün $0,002425 seviyelerine çıkan COCOS Coin, bir sonraki gün ise $0,001855 seviyelerine düştü.

Cocos-BCX (COCOS) Coin kazanmak isteyenler için ödül programını sürdüren Cocos BlockChain Expedition, Twitter’da takip etmek ve e-posta adresini doğrulamak gibi görevleri tamamlayanlara ödül olarak belli sayıda Cocos-BCX (COCOS) Coin dağıtıyor. Siz de şu anda Binance üzerinde listelenen bu kripto parayı ödül olarak kazanmak istiyorsanız Bounty Cocos-BCX adresinden platforma üye olarak bu basit görevleri tamamlayabilirsiniz.

Cocos-BCX (COCOS) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Facebook, WhatsApp Para Transferleri İçin Bir Kripto Para Geliştiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir