Kapat

Command & Conquer Remastered Collection Bugün Çıkış Yaptı

Anasayfa
HABER Command & Conquer Remastered Collection Bugün Çıkış Yaptı

Bundan 25 yıl önce piyasaya sürülen ve bir efsane haline gelen Command & Conquer serisi 1995 yılında Westwood Studios tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştı.

Eski Westwood Studios ekip üyeleri tarafından 4K formatında yeniden tasarlanan Command & Conquer ve Red Alert; üç genişleme paketi, yeniden tasarlanan çok oyunculu mod ve Frank Klepacki tarafından yeniden düzenlenmiş 7 saatlik müziği içeriyor. Bunun yanında diğer özellikler de modernize edilmiş durumda.

Steam’de bugün satışa sunulan versiyon, Tiberian Dawn ve Red Alert’in yeniden düzenlenmiş sürümünün yanında üç adet genişleme paketini (Covert Operations, Counterstrike ve The Aftermath) içeriyor.

Oyuncular ayrıca oyunu oynarken eski ve yeni grafikler arasında geçiş yapabilecekler. Yeniden düzenlenme kapsamında oyun içi videoların kalitesi de çok büyük oranda iyileştirilmiş.

Yakın zamanda Steam ile olan ilişkisini daha iyi bir hale getiren EA, 8 yılın ardından Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Steam’de yayınlayarak diğer oyunların da önünü açmıştı.

Bu kapsamda Command & Conquer Remastered Collection’ın da dahil olduğu çeşitli oyunları Steam’de satışa sunan EA, Bioware’s Dragon Age serisi ve Need for Speed oyunlarını da platforma ekledi. Önümüzdeki günlerde daha fazla oyunun platformda yer alması bekleniyor.

Command & Conquer Remastered Collection 129,00 TL’ye satışa sunuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Steam 'Altın Hafta' İndirimlerinde Öne Çıkan Oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir