Kapat

Contentos (COS) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Contentos (COS) Coin Nedir?

Contentos; içerik üreticiler, izleyiciler ve reklam verenler de dahil olmak üzere tüm tarafların katkılarından dolayı ödüllendirilmesini sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri protokolüdür. Contentos ayrıca bünyesine katacağı DApp’ler ile gelişerek, dijital içeriğin Ethereum’u olmayı hedeflemektedir.

Her kullanıcının içerik oluşturarak sesini duyurabildiği bir hale gelen sosyal medya daha da büyüyerek günlük hayatımıza girdiğinden beri, içerik oluşturucuların bu durumdan ne şekilde para kazanacağı da tartışma konusu haline geldi. Kâr etmek için reklam gelirlerini kullanan merkezi platformların aksine, Contentos bu problemi çözmek amacıyla içerik oluşturucuların özgürce hareket etmesini sağlayarak blok zinciri teknolojisi ile gelir dağılımını daha adil bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Binance,  COS/BNB, COS/BTC ve COS/USDT alım-satım çiftleri için Contentos (COS) Coin’i 3 Ağustos 2019 tarihinde listelemeye başlamıştır. Şu anda $0,028980 değerinden işlem gören Contentos (COS) Coin, ICO aşamasında $0.018 fiyatından satışa sunulmuştur.

Contentos (COS) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin için önemli tahmin! Artacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir