Kapat

Cosmos Network (ATOM) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain Cosmos Network (ATOM) Coin Nedir?

Dünya’nın en büyük kipro para borsalarından bir tanesi olan Binance borsasında işlem görmeye başlayan Cosmos Network beliteci ATOM coin incelemesine bu makalemizde yer vereceğiz.

Cosmos Network (ATOM) Coin Nedir?

Cosmos Network, Blockchain’ler arasında bağlantı sağlamak amacı ile geliştirildi. Cosmos en basit tanımı ile blok zinciri teknolojisinin interneti olarak tanımlıyor. Merkezi olmayan uygulamalara tek bir platform üzerinden erişim sağlanması planlanan proje California merkezli Tendermint Inc tarafından geliştirildi.

Geliştiricileri Cosmos Network platformu sayesinde hiçbir ücret ödemeden Blockchain’ler arası ekosistem yaratmayı planlıyorlar.

Atom Coin, 2017 yılında hayat geçirilen Cosmos Network projesi üzerinde kullanılan resmi token olarak tanıtıldı. Binance borsasında 29.04.2019 tarihinde işlem görmeye başladıktan sonra Mayıs ayında ciddi bir çıkış yakalayan ATOM coin yatırımcıların oldukça fazla ilgisini çekiyor.

ATOM coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Kim Dotcom'dan Bitcoin ve dolar açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir