İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Covesting (COV) coin nedir?

Covesting, kripto piyasalarına bir kopya ticaret platformu sağlamayı amaçlıyor. Covesting, yüzlerce profesyonel kripto varlık yöneticisinin performansını dünya genelindeki yatırımcılarla karşılaştırarak otomatik olarak kendi işlemlerini yansıtmasını sağlıyor.

Covesting genel olarak yatırımcıların ve profesyonel dijital varlık yöneticilerinin birbirlerini bulmalarını sağlamayı amaçlıyor. Resmi internet sitesinde yapılan açıklamada dünya çapında yatırımcılara, dijital para piyasalarına kopya ticareti platformu getirerek profesyonel portföy yönetim hizmetlerinden yararlanmasını amaçladıklarından bahsediyorlar.

COV, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir ERC20 jetonu ve akıllı sözleşme sistemidir. Covesting platformundaki işlemler için COV coin kullanılır. COV simge sahipleri platformdan komisyon alıyor.

Üyeler, platformda model yöneticileri tarafından sunulan bir veya daha fazla ticaret modeline abone olmak için COV jetonlarını satın alırlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kovesting’in kurucu kimdir?

Kurucusu ve CEO Dmitrij Pruglo tarafından yönetilir. 12 yılı aşkın bir süredir özkaynak, türev ve döviz ticaretinde finans ve yatırım bankacılığı uzmanıdır.

Şirket, 2017 yılının ilk çeyreğinde hizmete girdi.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar