İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Covesting (COV) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Covesting, kripto piyasalarına bir kopya ticaret platformu sağlamayı amaçlıyor. Covesting, yüzlerce profesyonel kripto varlık yöneticisinin performansını dünya genelindeki yatırımcılarla karşılaştırarak otomatik olarak kendi işlemlerini yansıtmasını sağlıyor.

Covesting genel olarak yatırımcıların ve profesyonel dijital varlık yöneticilerinin birbirlerini bulmalarını sağlamayı amaçlıyor. Resmi internet sitesinde yapılan açıklamada dünya çapında yatırımcılara, dijital para piyasalarına kopya ticareti platformu getirerek profesyonel portföy yönetim hizmetlerinden yararlanmasını amaçladıklarından bahsediyorlar.

COV, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir ERC20 jetonu ve akıllı sözleşme sistemidir. Covesting platformundaki işlemler için COV coin kullanılır. COV simge sahipleri platformdan komisyon alıyor.

Üyeler, platformda model yöneticileri tarafından sunulan bir veya daha fazla ticaret modeline abone olmak için COV jetonlarını satın alırlar.

Kovesting’in kurucu kimdir?

Kurucusu ve CEO Dmitrij Pruglo tarafından yönetilir. 12 yılı aşkın bir süredir özkaynak, türev ve döviz ticaretinde finans ve yatırım bankacılığı uzmanıdır.

Şirket, 2017 yılının ilk çeyreğinde hizmete girdi.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar