Kapat

CS:GO Ekipman önerisi

Anasayfa
İnceleme CS:GO Ekipman önerisi

CS:GO oyuncuları için ekipman olmazsa olmazlar arasındadır. Ne kadar iyi CS:GO oyuncusu olsanızda ekipman faktörü oyunun seyrini değiştirebiliyor. CS:GO için bilgisayar özelliklerinin iyi olması kısmen oyun için avantaj sağlamaktadır. CS:GO oyuncularının ülkemizde ekipmanlar dışında en çok sorun yaşadığı konu ping sıkıntısıdır. Alt yapı olarak çok iyi bir seviyede olmadığımızdan ping yüksek seviyelerde olabiliyor. Doğal olarak buda oyun keyfi açısından ciddi oranda sıkıntı yaratıyor.

Bahsettiğimiz faktörler dışında oyunun seyrini değiştirebilecek ekipmanlar; Kulaklık, Mouse, Mouse Pad ve Klavye yani ekipmanlar çok önemlidir. CS:GO için özel olarak denediğimiz ve tavsiye ettiğimiz ekipmanları bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz. CS:GO ekipmanlarını ekonomik CS:GO ekipmanları ve ileri düzey CS:GO ekipmanları olarak iki sınıf halinde inceledik. Yorum kısmından tavsiye ettiğiniz oyuncu ekipmanlarını bize yazabilir bir sonraki yazı için incelememize destek olabilirsiniz.

 

375 TL Değerinde Ekonomik CS:GO ekipman önerisi;

Klavye : LOGITECH G103 GAMING KEYBOARD – TR LAYOUT

Mouse : A4 TECH BLOODY V5 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE / 3200 DPI

Mouse Pad : 21566 TRUST GXT 752 OYUN MOUSEPAD-M

Kulaklık : RAMPAGE SN-RU7 LEDLİ OYUNCU MİKROFONLU KULAKLIK

1300 TL Değerinde İleri Düzey CS:GO ekipman önerisi;

Klavye : LOGITECH G213 PRODIGY GAMING TR KLAVYE

Mouse : RAZER BASILISK MOUSE

Mouse Pad : RAZER GOLIATHUS SPEED TERRA SMALL MOUSEPAD

Kulaklık : LOGITECH G231 PRODIGY GAMING HEADSET

 

CS:GO ekipmanlarına ek olarak neredeyse multi player tüm oyunlarda bize fazlası ile yetebilecek oyun benim hayat tarzım diyen oyuncular için özel bir ekipman hazırladık tüm ürünler yine tarafımızdan test edildi. Bu ekipmanlar gerçekten oyun oynarken başka bir hava yakalamamızı sağlıyor. CS:GO, PUBG, FORTNİTE ve bir çok oyunda çok rahat kullanabileceğiniz ve oyundan maksimum haz almanızı sağlayacak bu ekipmanlar bu işten para kazanan profesyönel oyuncular için daha iadel olacaktır.

 

3.900 TL Değerinde Profesyonel Oyuncu Ekipmanları;

Klavye : RAZER BLACKWIDOW CHROMA V2 ORANGE SWITCH US LAYOUT

Mouse : RAZER MAMBA 16000 KABLOSUZ MOUSE

Mouse Pad : RAZER GOLIATHUS SPEED TERRA SMALL MOUSEPAD

Kulaklık : RAZER KRAKEN CHROMA 7.1 V2 OVAL KULAKLIK

Koltuk : Calitte Oyuncu Koltuğu Harley Vip Cx Oyuncu Koltuğu

 

 

Sizden gelenler;

Ucuz oyuncu ekipmanları önerisi, Uygun bütçeli oyuncu ekipmanları önerisi, Orta düzey oyuncu ekipmanları önerisi, Oyuncu ekipmanları nasıl olmalıdır? Oyuncu ekipmanları nasıl seçilir? Kaliteli uygun oyuncu ekipmanları önerisi, Bütçe dostu oyuncu ekipmanları için tavsiyeniz nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir