Kapat

CS:GO Güvenilir Bet Siteleri 2019

Anasayfa
Çözüm CS:GO Güvenilir Bet Siteleri 2019

Counter Strike: Global Offensi en güvenilir ve en çok getirisi olan bet sitelerini tanıtacağız. Bu bet sitelerinin çoğunda  para yerine CS:GO silah skinleri kullanılıyor.  CS:GO bet sitelerini kullanmadan önce araştırmak her zaman bize artı sağlayacaktır. Sebebi ise dolandırıcı olan CS:GO kumar siteleri piyasada oldukça fazladır. Peki bu CS:GO bet siteleri nelerdir? GS:GO item silah nasıl kazanılır? CS:GO ile para nasıl kazanılır?

CS:GO bet siteleri listedeki gibidir. Bu sitelere referans kodu ile girerek ücretsiz Coin kazanabilirsiniz.

csgolotto.com

 Ücretsiz item kazanabileceğiniz, kolayca bıçağa ulaşabileceğiniz, referans ile ücretsiz 200 coin, sitenin günlük  görevlerini  yaparak günlük  135 coini kazanıp elde edebileceğiniz depozitolu fakat çok kolay para kazanılabilen bir sitedir.

csgofast.com

Günlük olarak 10 cent  değerinde coin kazanacağınız çok popüler bir sitedir. Bu sitede refarans kodu girerek 50 cent kazanabilirsiniz elde ettiğiniz itemleri depozit etmeden çekebilirsiniz.

 → csgo500.com

Günlük olarak 25 coin kazandığınız. Pazar günlerine özel 50 coin veren bir sitedir. Bu sitede seviye atlayarak ya da depozito ederek item’lerinizi çekebilirsiniz. Referans kodu girdiğiniz zaman 1000 coin anında gelecektir.


rollcsgo.ru

Referans kodu ile 6.00 coin elde ettiğiniz siteden anında item çekebilirsiniz. Eğer 6.00 coin değerinin altında item yoksa siteyi yenileyip ya da 2-3 dk bekleyerek oyun oynamadan depozitosuz itemi çekebilirsiniz.

csgomassive.com

Referans kodunu girerek 0.50 coin elde edebilirsiniz depozitolu fakat hızlıca coin kazanabilme imkanı veren güzel bir sitedir.

drakewing.com

Referans kodu ile 1000 coin elde edebileceğiniz sitede eğlenceli temalı oyunlarını oynayıp item kazanabilirsiniz. İtem çekmeniz için depozito yapmanız gereken sitelerden biridir.

→ csgoexclusive.com

Bedava coin kazanmak istiyorsanız referans kodunu kullanabilirsiniz. Referans kodu ile 5.000 puan yani 5$ kazanabilirsiniz.

drakewing.com

Kolay yoldan para kazandıran sitelerden biri çünkü referans kodumuzu girerseniz 1000 coin ile başlıyorsunuz.

csgolounge.com

En çok tercih edilen CS:GO bet sitelerinden bir tanesidir.

→ drakemoon.com

Drakemoon bir kasa açılım sitesidir. Referans linkinden kayıt olduğunuz da $0.45 bakiye kazanılıyor.

→ csgo-case.com 

Depozite gerek kalmadan item çekilebilen sitedir. Referans koduyla kayıt olunca 150 Coin bakiye veriyor.

“CS:GO Güvenilir Bet Siteleri 2019” üzerine 1 yorum

  1. Cs Vahşisi says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir