İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

CVTX Coin Nedir? | Carriverse: Metaverse Platform

Metaverse platformu CarrieVerse, Carrie ve arkadaşlarının blockchain teknolojisine dayalı olarak birlikte yaşadığı bir alandır. Bu alanda çeşitli aktivite ve deneyimlerin tadını çıkarabilirsiniz. Carrie, Kola ve arkadaşlarının hikaye anlatımı sayesinde, metaverse’de çeşitli bölümleri deneyimleyebilirsiniz. CarrieVerse’de edindiğiniz arkadaşlarınızla oyun oynarken, ders çalışırken, kafede sohbet ederken veya eğlence parkına giderken çok çeşitli deneyimlerin tadını çıkarabileceksiniz.

CarrieVerse, sanal gerçeklik dünyasını bünyesinde barındıran bir meta veri deposudur. Sonsuz hayal gücünün gerçeğe dönüşebildiği, kullanıcıların kişiliğini temsil eden karakterler aracılığıyla CarrieVerse’e erişebildiği, çeşitli sosyal faaliyetler ve değer yaratma gibi diğer ekonomik faaliyetlerde bulunduğu dijital bir alandır.

Modern çağda parçalanmış ilişkiler durumunda, eğlenceli hisler ve canlılık dolu bir alan yaratmak istedik. Yaşı ne olursa olsun tüm ailenin içeriğin tadını çıkarabileceği ve çeşitli etkinlikleri deneyebileceği aile tarzı bir metaverse platformudur. Oyundan ziyade çeşitli içeriklere dayalı eğlencenin yanı sıra okul, derslik gibi mekanları da kullanarak eğitilebilir bir evren kurguladık. Ayrıca, herkesin kolayca erişebileceği ve kendini gerçekleştirme ve bireysel ifade susuzluğunu giderebileceği şekilde tasarlanmıştır.

CarrieVerse’de, kullanıcılar oyunu oynayarak yardımcı program belirteçleri kazanabilirler. Her bireyin kişiliğine bağlı olarak, CarrieVerse dünyasında çeşitli deneyimler yaratabileceğiniz gibi, sadece oyun etkinliklerinin değil, metaverse ekonomisinin tüm alanlarındaki etkinliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca avatarınızı süsleyerek kişiliğinizi sergileyebileceğiniz bir yerdir. CarrieVerse, kendi özelliklerin, kişiliğin, değerlerin vs.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ayrıca oyun içi dünya ile iletişimi sağlayan, gerçekliği sanal dünyaya bağlayan bir sosyal medya (SNS) bulunmaktadır. Kullanıcılar arasındaki konuşmaları ve e-postaları yazdırabilir, ayrıca dünyanın her yerinden kullanıcılarla birlikte parti yapmak için arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca kendi profilinizi yönetebilir ve diğer kullanıcıların profillerini beğenebilirsiniz. Bu popülerlik, faydalanabileceğiniz popülerlik sıralamanıza da yansıyabilir.

CVTX Coin Nedir?

CVTX, Carriverse ekosisteminin yerel belirteci olarak basılmıştır. Belirteçlerin değerinin korunmasını ve teslim edilmesini sağlayan ve paydaşların davranışlarına öncülük eden belirteç ekosisteminin geliştirilmesi, blok zinciri ekosisteminin oluşturulmasında ve geliştirilmesinde önemli bir rol oynar. Cling Platformunda ve ekosistemde iki tür jeton vardır: ekosistemin tüm değerini tahmin eden yerel jeton (CVTX) ve çeşitli içeriklere erişmek için gereken oyun yardımcı jetonları.

CVTX ekosistemi, NFT’leri tokenleştirme ve takas etme sürecini basitleştirecek. Cling, en şeffaf ve güvenli işlemleri sağlamak için blok zinciri pazarını ve dağıtılmış ağları kullanır ve NFT’ler oluşturulduğunda, blok zincirinin sağladığı güvenliğe dayalı olarak onları diğer ürünlerden ayıran benzersiz bir kimlik tabanlı değere sahip olmaya devam ederler.

Yönetim belirteci, CVTX , yerel belirteç, blok zinciri ağlarında serbestçe tutulabilir ve değiştirilebilir.

Platforma eklenen her içerik birbirini etkilemez ve token ekonomisi, içeriğe özgü özelliklere ve ekosistemin döngüsüne göre tasarlanır. Ayrıca, her belirtecin kendi rolleri vardır ve yardımcı belirteçlerin yapısal bütünlüğü, bireysel içeriğe uygun ekosistemi korumak için yönetilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

CVTX Coin Bilgileri

CVTX Coin Nasıl Alınır?

CVTX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, CVTX ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla CVTX coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...