Kapat

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Ertelendi

Anasayfa
HABER Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Ertelendi

Cyberpunk 2077, 16 Nisan olarak belirlenen çıkış tarihinin ertelenerek 17 Eylül olduğunu duyurdu. Xbox One, PS4, PC ve Google Stadia için çıkış yapacak olan oyunun yeni nesil konsollar için de çıkış yapabileceği ihtimaller arasında bulunuyor.

Twitter üzerinden basın açıklaması yapan CD Projekt Red, yaptığı açıklamada “oyunun tamamlanmış ve oynanabilir” olduğunu ancak “hala yapılması gereken işlerin” bulunduğunu belirtti. Açıklamada ayrıca, hikayelerle ve ziyaret edilebilecek yerlerle dolu devasa büyüklükte bir şehir olan Night City’nin karmaşıklığı ve hata giderme ve oynanış testi gibi işlemler nedeniyle çıkış tarihinin ertelendiği ve bu tarihe yaklaştıkça oyuna dair güncellemelerin paylaşılacağı belirtildi.

Cyberpunk 2077’nin hikayesinin geçeceği Night City şehri ile alakalı olarak CD Projekt Red tarafından yapılan açıklamada, şehrin dizaynının cyberpunk terimine benzersiz bir bakış açışı kazandıracak şekilde tasarlanacağı belirtilmişti. Kendi tarihi üzerinden şekillenecek olan şehir, zengin ve fakir ayrımı üzerinden dört farklı dönemi temsil edecek.

Cyberpunk 2077 şu anda Türkiye için Steam üzerinde 249,00 TL üzerinden ön satışa sunulmuş durumda. Eylül’e ertelenen oyunun arayüzü Türkçe desteği sunarken ayrıca Türkçe altyazı desteği de bulunacak.

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Dogecoin ( DOGE ) nedir? Geleceği var mı? Yatırım...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir