Kapat

Decentraland ( MANA ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Decentraland ( MANA ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Decentraland ( MANA ) Coin nedir?

Desentraland, Ethereum blokçuları tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Kullanıcılar, içerik ve uygulamaları yaratabilir, bunlardan yararlanabilir ve para kazanabilir.

Geleceği var mı?

MANA yeni yatırımcıların çok dikkatini çekiyor. MANA sistemi üzerinden yapılan açık arttırmalara girmeden belirli miktarda MANA taahüt edilmesi gerekiyor ve alım satımlar MANA coin karşılığında yapılıyor. En son 15 Aralık tarihinde 90.000 parsel arazi satışı açık arttırma ile Desentraland sistemi üzerinden yapılmıştır.

MANA coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

→ Stellar ( STR )

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Dubai Turizm Endüstrisi İçin Blockchain'i Kullanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir