İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DFY Coin Nedir? | DeFi For You Nedir? | DFY Coin Hakkında Bilgiler

DeFi For You, kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi vermeyi kolaylaştıran bir kripto rehinci platformudur.

Proje kendisini kripto ve NFT dünyasında lider rehinci platformu olarak tanımlıyor.

DeFi For You platformunda kendi kripto kredi işinizi kurabilirsiniz. Faiz ödemelerinden kripto jetonları kazanın ve kripto varlıklarınızın değerini kademeli olarak ölçeklendirin.

Altın, saat, araba ve daha fazlası gibi fiziksel varlıkların depolanmasını kolaylaştırmak için Birleşik Krallık’taki lisanslı rehincilerle ortaklık yapıyorlar. Bu varlıklar daha sonra NFT’ler tarafından temsil edilecektir. Bu kapsamda DeFi For You bir çok hizmet sunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

DeFi For You Hizmetleri

DeFi For You, kullanıcıların eşler arası ödünç verme ve ödünç alma işlemlerine katılmaları için bir platform sağlar.

 • Teminatlı DeFi Kredileri: Borçlular, platformda teminat olarak NFT’leri, kripto varlıklarını ve NFT’ler tarafından temsil edilen fiziksel varlıkları kullanabilir.
 • Fiziksel Varlık Teminatı: Teminat için fiziksel varlıkların depolanmasını, değerlendirilmesini ve tokenleştirilmesini kolaylaştırmak için Birleşik Krallık’ta bir lisanslı ve sigortalı değerlendiriciler ağı kuruyorlar.
 • NFT Teminatı: Borçlular, dijital NFT’leri DeFi kredileri için teminat olarak kabul edebilir ve bu sayede, takas edilemeyen jetonlarını satmadan finanse etmelerine olanak tanır.
 • Kripto Tefecilik: Kullanıcılar, DeFi For You’da kendi kripto piyon dükkanlarını kurabilirler, yani kripto para kredileri için fiziksel varlıkları teminat olarak kabul edebilirler.

DFY Coin Nedir?

DFY, DeFi For You platformunun yerel tokenidir ve Binance Akıllı Zincirinde yaşar.

DFY, DeFi For You P2P ödünç verme platformundaki ücretler için kullanılır. Ayrıca kredi para birimi veya teminat olarak da kullanılabilir. Borçlular her zaman ödenmemiş kredilerini DFY’de geri ödeme seçeneğine sahip olacaklardır.

Bir kripto rehinci dükkanı açmak ve DeFi For You’da teminat olarak fiziksel varlıkları kabul etmek isteyen kullanıcılar şunları kilitlemeyi kabul etmelidir:

 • Kendi kendini finanse eden bir rehinci için DFY jetonlarında 10.000 ABD Doları değerinde eşdeğer.
 • DeFi For You’dan mali destek alan bir rehinci dükkanı için DFY tokenlerinde 40.000 ABD Doları değerinde eşdeğer.

DFY maksimum arz miktarı 1,000,000,000 DFY token’dir.

DFY Coin Nasıl Alınır?

DFY Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Mert

  Aralık 28, 2021 at 1:31 pm

  DFY hakkında okuduğum tüm yorumlar olumlu bakalım gate io borsası nasıl bir etki yapacak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...