Kapat

DIA (DIA) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para DIA (DIA) Coin Nedir?

DIA (Merkezi Olmayan Bilgi Varlığı), DeFi ekosistemi için açık kaynaklı bir veri ve oracle platformudur. DIA, finansal ve dijital varlıklar üzerindeki şeffaf, kitle tarafından doğrulanmış fiyat verilerini ve oracle’ları tedarik etmek, paylaşmak ve kullanmak için kripto ekonomik teşviklerinden yararlanır.

DIA ekosistemi üç aşamadan oluşuyor.

  • Veriler, doğrudan değişim API’lerinden ve diğer halka açık kaynaklardan DIA sunucularına çekilir.
  • Veritabanına zincir üzerinde hashing uygulanmıştır ve metodoloji Github’da belgelenmiştir. Beslemelere oracles veya API aracılığıyla erişilebilir.
  • DeFi protokolleri ve diğer veri kullanıcıları DIA veri akışlarına takıp çalıştırabilir.

DIA Coin 02.09.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

DIA (DIA) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: token.diadata.org

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Zilliqa ( ZIL ) coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir