Kapat

DigiByte ( DGB ) nedir? Geleceği var mı? Kripto paralar ve yatırım…

Anasayfa
Kripto Para DigiByte ( DGB ) nedir? Geleceği var mı? Kripto paralar ve yatırım…

Yaklaşık 2 gündür yükselişe geçmesi ile birlikte tarafımıza gelmiş olan soruları bu makale ile yanıtlayalım dedik. Digibyte coin Bitcoin  ve Litecoin’in cesitli zayıflıklarını ele almak üzere dizayn edilmiş bir kripto para birimidir. Diğer kripto para birimlerine nazaran adı çok fazla duyulmuyor olsa da yakın  zamanda hızlı bir yükselişe geçmesi bekleniyor.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Bitcoin piyasa değerinin artması ile alt coinleride çok ciddi oranda etkilemiş bu sayede DGB de %50 oranında artış sağlamıştır. DGB direkt olarak USD ile alınamamaktadır. Önce Bitcoin alıp sonra bu para birimine geçiş yapmalısınız.

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bitcoin Diamond ( BCD ) coin nedir? Geleceği var mı?

“DigiByte ( DGB ) nedir? Geleceği var mı? Kripto paralar ve yatırım…” üzerine 3 yorum

  1. Murat says:
  2. hüseyin says:
  3. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir