Kapat

DigiByte (DGB) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para DigiByte (DGB) Coin Nedir?

DigiByte, üç farklı katmana dayanan eksiksiz bir blok zinciri ağıdır. En üst katman akıllı sözleşmeler , merkezi olmayan uygulamalar ve özelleştirilebilir belirteçler içindir. Orta katman, DigiByte yerel madeni paranın ağ boyunca hareket edebileceği ve temel varlığı olarak hizmet edebileceği halka açık defterdir. Alt katman, sistemin temel altyapısıdır ve merkezi olmayan düğümleri, istemci yazılımını ve her biri arasındaki iletişimi içerir.

DigiByte’ın en yeni inovasyonu, akıllı sözleşmelere , merkezi olmayan uygulamalara ve programlanabilir tokenlere izin veren DigiByte blok zincirinin en üst katmanı olan DigiAssets’tir . DigiByte’ın artırılmış güvenliği ve ölçeklenebilirliği nedeniyle ekip, DigiAssets gibi bir platform için ideal temel protokolü sunduğuna inanıyor.

DigiByte’ye göre Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirleri  yeterince güvenli veya ölçeklenebilir değil. DigiByte, rakiplerinden daha hızlı ve daha güvenli, kanıtlanmış ve test edilmiş bir çözüme sahip olduğunu iddia ediyor.

DigiByte’ın kısa tarihi

  • Ocak 2014 – DigiByte resmi olarak piyasaya sürüldü.
  • Nisan 2017 – Segwit, DigiByte’de etkinleştirildi ve bunu yapan ilk büyük altcoin oldu
  • Mayıs 2019 – DigiAssets piyasaya sürüldü
  • Şubat 2020 – DigiByte Vakfı açıldı
  • Haziran 2020 – Binance borasında listelendi

DigiByte (DGB) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Contentos (COS) Coin Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir