Kapat

District0x ( DNT ) coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para District0x ( DNT ) coin nedir? Geleceği var mı?

District0x ( DNT ) coin nedir?

District0x Network, bundan böyle ilçeler olarak adlandırılan merkezi olmayan pazar ve topluluklardan oluşan bir kolektür.

İlçeler, Ethereum akıllı sözleşmelerinden ve ön uç kütüphanelerinden oluşan ve standart olarak d0xINFRA olarak adlandırılan standart bir açık kaynak çerçevesi üzerine kurulu olan, district0x Ağında merkezi olmayan özerk kuruluşlar olarak varlığını sürdürmektedir. d0xINFRA ilçelere, bir çevrimiçi pazarı veya topluluğu işletmek için gereken temel işlevleri sağlar.

District0x Ağ Tokanı, district0x Proje ekibi tarafından hangi ilçelerin kurulması ve konuşlandırılması gerektiğini bildirmek için kullanılabilir.

Geleceği var mı?

Proje ekibi çok yenilikçi ve daima gelişime açık gençlerden oluşuyor. Orta vadeli düşünüldüğünde iyi yerlere gelecek bir altyapıları var.

DNT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir