Kapat

Dock coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı…

Anasayfa
Free Dock coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı…

Son yıllarda, merkezileşmenin gücü, insanların işleri bulma, tanınmışlık  hatta ağ oluşturma biçimini değiştirmiştir. Bununla birlikte, bu merkezi ağların önemli bir dezavantajı var. Tüm veriler bir merkez noktasında saklanıyor ve verilere yalnızca ağda çalışanlar erişebilir.

Çoğu merkezi sistem, rekabet yüzünden veri paylaşma konusunda teşvik edici değildir. Bunun yanında, para kazanmak için bu verilerin analizine güveniyorlarBu nedenle, her platform rakiplerine kıyasla bir avantaj elde etmeyi amaçladığı için ciddi rekabete yol açmaktadır.

 

Dock.io toplanmış verileri sınıflandırarak şirketlerin bu sorununa bir çözüm bulmayı amaçlamaktadır. Verilerin bu platformlarda eşit paylaşımını sağlayan bir protokol oluşturmayı hedefliyorlar. Platform Ethereum blok zinciri kullanılarak geliştiriliyor. Blok zinciri aracılığıyla, bireylerin verilerinin kontrolünü sağlamasına ve uygulamaları boyunca paylaşma yetkisine sahip olması amaçlanıyor.

Dock.io platformuna kayıt olarak ücretsiz coin kazanabilirsiniz. ICO sonrası ücretsiz coinler dağıtılacaktır. HEMEN ÜYE OL

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir