İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOME Coin Nedir? | Everdome Nedir? | DOME Coin Hakkında Bilgiler

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların başında gerçekçi avatarların olmaması geliyor. Sanal dünyalardaki mevcut avatarlar çok karikatürümsü ve gerçek dışı göründüğü için, bu dünyalarda insanların birbirleriyle ilişki kurmaları zorlaşıyor. Everdome Metaverse, avatarları daha gerçekçi hale getirerek bu sorunu çözmeyi hedefliyor.

Everdome Metaverse, Metahero ile ortaklaşa olarak hiper gerçekçi bir Metaverse 3.0 deneyimi sunmayı hedefliyor. Everdome, gerçek hayata benzeyen sanal öğeler ve avatarlar oluşturmayı hedefliyor. Yani avatarlar bir insan yüzü kadar gerçek görünecek şekilde yapılabilir. Bu, 3D tarama teknolojisini son teknoloji VR ve AR teknolojisiyle birleştirerek mümkün olur.

Everdome Metaverse, ultra gerçekçi 3D oluşturmak için 3D tarama teknolojisini kullanır. 3D tarama, avatarın taranmasına ve kullanıcının yüzünün tam şekli ve boyutunda modellenmesine olanak tanır. Bu, avatarı gerçekçi ve gerçekçi kılar. Ancak, orada bitmiyor. Teknoloji, avatarlar için sanal aksesuarlar bile oluşturabilir. Örneğin, avatarlara sanal kemerler, ayakkabılar ve diğer aksesuarlar eklenebilir. Bu öğeler mümkün olduğunca gerçekçi görünmek için yapılmıştır.

Everdome Metaverse, hiç şüphesiz sanal gerçeklik endüstrisinde devrim yaratacak. Son olarak Metaverse oyunlarında sizin gibi oynayabilecek ve video konferanslarda tam olarak sizin gibi görünebileceksiniz. Genel olarak, Everdome Metaverse yeni bir sanal gerçeklik çağı getirme potansiyeline sahip heyecan verici bir projedir.

Metahero ve WDW, dünyayı bir sonraki sınıra, Everdome’a ​​taşımak için bir araya geldi. Sanal dünyanın gerçek dünya ile birleşimi, hepsi Ultra HD’de herkese yeni deneyimler ve fırsatlar sunacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Oyun: En sevdiğiniz oyunda bir kahraman olun.
  • Sanal Gerçeklik: Telekonferanslar veya randevular sırasında sanal dünyada kendiniz olun.
  • Arttırılmış Gerçeklik: Görünümünüzü değiştirin veya yeni bir dövmenin kesinlikle iyi bir fikir olup olmadığını kontrol edin. Benzersiz GIF’lerinizi oluşturun.
  • Moda: Ünlü markaların kıyafetlerinde nasıl göründüğünüzü görün. Bedeninize uygun ve doğrudan evinize sipariş verin.
  • Sosyal Medya: Gerçek dünyada benzersiz hologram albümleri oluşturmak için kendiniz ve sevdiklerinizle ilgili anıları toplayın.
  • İlaç: Dünyanın diğer ucunda birçok hastalığı teşhis etmek veya tıbbi konsültasyon yapmak için yeni fırsatlar kazanın.

DOME Coin Nedir?

DOME, Everdome Metaverse platformunun yardımcı program belirteci olarak üretilmiştir. DOME bir Binance Smart Chain projresidir. DOME maksimum arz miktarı 100.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir koşulda arttırılmayacaktır.

DOME, meta evren içerisindeki oluşturma, geliştirme ve yükseltme işlemleri açık pazardaki satın alma faaliyetleri gibi bir çok işlemde kullanılacaktır.

DOME Coin Nasıl Alınır?

DOME token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...