İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

DOME Coin Nedir? | Everdome Nedir? | DOME Coin Hakkında Bilgiler

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların başında gerçekçi avatarların olmaması geliyor. Sanal dünyalardaki mevcut avatarlar çok karikatürümsü ve gerçek dışı göründüğü için, bu dünyalarda insanların birbirleriyle ilişki kurmaları zorlaşıyor. Everdome Metaverse, avatarları daha gerçekçi hale getirerek bu sorunu çözmeyi hedefliyor.

Everdome Metaverse, Metahero ile ortaklaşa olarak hiper gerçekçi bir Metaverse 3.0 deneyimi sunmayı hedefliyor. Everdome, gerçek hayata benzeyen sanal öğeler ve avatarlar oluşturmayı hedefliyor. Yani avatarlar bir insan yüzü kadar gerçek görünecek şekilde yapılabilir. Bu, 3D tarama teknolojisini son teknoloji VR ve AR teknolojisiyle birleştirerek mümkün olur.

Everdome Metaverse, ultra gerçekçi 3D oluşturmak için 3D tarama teknolojisini kullanır. 3D tarama, avatarın taranmasına ve kullanıcının yüzünün tam şekli ve boyutunda modellenmesine olanak tanır. Bu, avatarı gerçekçi ve gerçekçi kılar. Ancak, orada bitmiyor. Teknoloji, avatarlar için sanal aksesuarlar bile oluşturabilir. Örneğin, avatarlara sanal kemerler, ayakkabılar ve diğer aksesuarlar eklenebilir. Bu öğeler mümkün olduğunca gerçekçi görünmek için yapılmıştır.

Everdome Metaverse, hiç şüphesiz sanal gerçeklik endüstrisinde devrim yaratacak. Son olarak Metaverse oyunlarında sizin gibi oynayabilecek ve video konferanslarda tam olarak sizin gibi görünebileceksiniz. Genel olarak, Everdome Metaverse yeni bir sanal gerçeklik çağı getirme potansiyeline sahip heyecan verici bir projedir.

Metahero ve WDW, dünyayı bir sonraki sınıra, Everdome’a ​​taşımak için bir araya geldi. Sanal dünyanın gerçek dünya ile birleşimi, hepsi Ultra HD’de herkese yeni deneyimler ve fırsatlar sunacak.

  • Oyun: En sevdiğiniz oyunda bir kahraman olun.
  • Sanal Gerçeklik: Telekonferanslar veya randevular sırasında sanal dünyada kendiniz olun.
  • Arttırılmış Gerçeklik: Görünümünüzü değiştirin veya yeni bir dövmenin kesinlikle iyi bir fikir olup olmadığını kontrol edin. Benzersiz GIF’lerinizi oluşturun.
  • Moda: Ünlü markaların kıyafetlerinde nasıl göründüğünüzü görün. Bedeninize uygun ve doğrudan evinize sipariş verin.
  • Sosyal Medya: Gerçek dünyada benzersiz hologram albümleri oluşturmak için kendiniz ve sevdiklerinizle ilgili anıları toplayın.
  • İlaç: Dünyanın diğer ucunda birçok hastalığı teşhis etmek veya tıbbi konsültasyon yapmak için yeni fırsatlar kazanın.

DOME Coin Nedir?

DOME, Everdome Metaverse platformunun yardımcı program belirteci olarak üretilmiştir. DOME bir Binance Smart Chain projresidir. DOME maksimum arz miktarı 100.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Gelecekte bu miktar hiçbir koşulda arttırılmayacaktır.

DOME, meta evren içerisindeki oluşturma, geliştirme ve yükseltme işlemleri açık pazardaki satın alma faaliyetleri gibi bir çok işlemde kullanılacaktır.

DOME Coin Nasıl Alınır?

DOME token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...

Kripto Para

Gate.io borsasında listelenen 1EARTH token hakkında merak edilenleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Yeni listelenen UPI Coin ve FAME Coin incelemeleride okumanızı tavsiye ederiz. Şu anda,...