Kapat

Dünya Devi OPPO Resmen Türkiye’de

Anasayfa
HABER Dünya Devi OPPO Resmen Türkiye’de

Dünyanın dördüncü büyük markası Çinli telefon üreticisi OPPO resmen Türkiye’deki faaliyetlerine başladı. Araştırma şirketleri tarafından 2017 yılında dünyanın en büyük dördüncü telefon markası olarak gösterilen OPPO Türkiye telefon pazarına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.

OPPO Türkiye ofisini İstanbul Ataşehir’de açtı. Dünya genelinde altı tane araştırma merkezi bulunan Oppo’nun Türkiye Genel Müdürü ise Weijian Zhou oldu.

OPPO firması agresif fiyat politikası ve orta segment performans canavarı ürünler ile Türkiye telefon pazarında rakiplerini ciddi oranda zorlayacak gibi duruyor. Çinli telefon üreticilerinin son zamanlarda yaptıkları çıkış dünya devi Apple ve Samsung üzerindeki rekabet baskısını arttırmaya devam ediyor.

OPPO Türkiye’de ne zaman satışa başlayacak?

Türkiye’de OPPO marka telefonların 2019 Ocak ayında anlaşmalı teknoloji marketlerinde raflarda yer alması bekleniyor. Ocak ayında satışa çıkması planlanan OPPO marka telefonların ciddi fiyat avantajları ve reklam ile pazara hızlı bir giriş yapması bekleniyor.

OPPO Türkiye’deki servis hizmetleri için bir kaç firma ile görüşmelerini sürdürüyor. OPPO Türkiye’de satışa sunacağı telefonların teknik servis hizmetleri için en az üç farklı firma ile anlaşma yapmayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir