İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Dünyada En Çok İndirilen, Oynanan Oyunlar | 2019

Ülkemiz mobil oyunlara ilgi konusunda ABD’den sonra  ikinci sırada geliyor. Mobil oyun sektöründe neredeyse her kullanıcının ilgi alanına uygun oyunlar geliştiriliyor. Yapılan bir araştırmaya göre insanlar telefonda klasik işlemler dışında en çok mobil oyun oynuyor. Bu makalemizde 2019 yılında dünyadan en çok indirilen ve en çok oynanan oyunları listeleyeceğiz. Dünyada en çok oynanan oyunlar listesini hazırlarken kullanıcı yorumları ve indirilme sayılarını da göz önünde bulundurulmuştur.

Öncelikle dünyada en çok oynanan oyunları mobil kategoride düzenlediğimizi belirtelim. Bilgisayar ortamından en çok oynana oyunları daha önce bir makalemizde paylaşmıştık. Bu makalemizde 2019 yılında en çok oynanan mobil oyunları listeliyoruz.

Dünyada En Çok İndirilen, Oynanan Oyunlar | 2019

2019 yılı ocak ayından itibaren Google Play ve App Store mağazalarından en çok indirilen ve en çok oynana oyunları sizler için derledik, keyifle oynayabileceğiniz bu oyunları indirme linklerinden telefonunuza rahatlıkla indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Karşınızda 2019 yılında Android ve iOS platformlarından en çok oynanan oyunlar.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ PUBG MOBİL

PUBG Mobile kısa sürede başarıya ulaşan bir mobil oyun olarak piyasada kendisine yer edindi. Küçük bir adada Battle Royale modunda 100 kişinin hayatta kalma mücadelesi verdiği oyun, oldukça kısa sürede popüler oldu. Oyun boyunca silahlar, araçlar ve çeşitli donanımlar toplayan oyuncular adada birbirleri ile mücadele ediyorlar. Hayatta kalan son kişi ise oyunun galibi oluyor. Ayrıca oyunun uzamasını engellemek amacıyla oyun alanını gittikçe küçülten bir mekanizma da bulunuyor. Mobil oyun pazarında zirvedeki yerini piyasaya çıktığı günden beri koruyan PUBG mobil 2019 yılının hala en çok oynanan oyunu olma ünvanını elinde bulunduruyor. Ayrıca PUBG Mobil dünyada en çok oynanan online oyunlar arasında yer alıyor.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Level Infinite
Price: Free

 

→ Modern Combat 5: Blackout

Harika 3D grafikleri, güçlü silahları ve etkileyici online multiplayer aksiyonuyla birinci şahıs nişancı türünde çıtayı yükselten bu oyunla savaş alanına dövüş için adım at ve görev çağrısına yanıt ver! 9 sınıftan bir birlik oluştur, takım oyunu için arkadaşlarını ekle ve dinamik harp oyununda becerilerini dünya çapında pek çok online rakibe karşı sına! Yaklaşık 5 milyon oyuncu tarafından 5 üzerinden 4,5 geçer not  ile değerlendirilen Modern Combat 5 : Blackuot telefonunuzda bulunması gereken oyunlar arasında mutlaka yerini almalı.

Modern Combat 5: mobile FPS
Modern Combat 5: mobile FPS
Developer: Gameloft SE
Price: Free

‎Modern Combat 5
‎Modern Combat 5
Developer: Gameloft
Price: Free+
Advertisement. Scroll to continue reading.

 

→ Game of War – Fire Age

Kate Upton’ın tanıtım videosunda oynamasıyla dikkatleri üzerine çeken strateji oyunu Game of War’da kendi imparatorluğunuzu kurup düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Üç boyutlu grafikleriyle oyun keyfinizi yükseklere taşırken bağımlılık yaratabilecek oyun, çok oyunculu çevrimiçi olma özelliği ile diğer oyuncularla güç birliği yaratmanızı ve sohbet etmenizi de sağlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca Çevrimiçi Oyuncu’nun arasına katılıp bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Game of War - Fire Age
Game of War - Fire Age
Developer: Machine Zone, Inc.
Price: To be announced

‎Game of War - Fire Age
‎Game of War - Fire Age

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends; başka oyunlar ile karşılaştırılamaz çünkü hiçbir oyunda bulamayacağın Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor. Rüya gibi pek çok araç arasından dilediğini seç, dünya çapında muhteşem mekanlarda rakip hız makineleriyle yarış. Asfalt üzerinde hızlı sürüş becerilerini ve drift marifetlerini konuştur, sınırlarını aş ve yarış pistinde efsane yarışçı haline gel!

Asphalt 9 için bilgisayarda oyun deneyiminden daha iyi olduğu söylentisini denemeden görmeniz imkansız hemen indirip bu performansı test edebilirsiniz. Asphalt 9 ayrıca 2019 yılında en çok oynana araba yarışı oyunudur. 

Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends
Developer: Gameloft SE
Price: Free

‎Asphalt 9: Legends
‎Asphalt 9: Legends
Developer: Gameloft
Price: Free+

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar