Kapat

Dusk Network (DUSK) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Dusk Network (DUSK) Coin Nedir?

Binance borsasında listelenen Dusk Coin 22 Temmuz saat 10:00’da borsada işleme alındığı andan itibaren kısa sürede ciddi oranda bir artış yakalayarak dikkatleri üzerine çekti. Dusk Coin hakkında merak edilenleri ve temelindeki teknolojiyi bu makalemizde sizlere aktaracağız.

Dusk, dijital menkul kıymet ihracını kolaylaştırmak ve dünyanın ilk programlanabilir ve gizli menkul kıymetleriyle ticari uyumu sağlamak için başlatılmıştır.

Dusk Network şifreli şeffaf bir dijital defterdir. Dusk Network temelde mülkiyet, uyumluluk ve fonların gizli kanıtlarını sağlayan yüksek verimli ve ölçeklenebilir Blockchain teknolojisidir.

Dijital menkul kıymet işlemleri gerçekleştirmek çoğu zaman pahalı ve uzun bir süreçtir. Dusk, bu süreci kolaylaştırıyor ve dünyanın ilk programlanabilir gizli güvenlik sözleşmesiyle alım, satım uyumluluğunu otomatikleştiriyor.

Kullanıcıların en çok önem verdiği konular gizlilik ve güvenliktir. Bu iki konu hem yatırımcılar hem de düzenleyiciler tarafından talep edilmektedir. Dusk, gizlilik odaklı, güvenli ve programlanabilir bir çerçeveye sahiptir. Bu çerçeve, hissedarların sözleşmesinin, tüzüğünün ve ilgili mevzuatın koşullarını temsil etmek için dijital menkul kıymetler ihraç edenler tarafından kullanılır. Bu yeni çerçeveye ‘Gizli Güvenlik Sözleşmesi’ kısa adı ile ‘XSC’ adını veriliyor.

Dusk ağı üzerinde oluşturulan Dusk Coin 22 Temmuz itibari ile Binance borsasında listelenmiştir.

Dusk Network (DUSK) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak : dusk.network

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Appcoins ( APPC ) nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir