Kapat

E-Ticaret’te sosyal medya rüzgarı!

Anasayfa
HABER E-Ticaret’te sosyal medya rüzgarı!

Sosyal medyanın gelişimi  tüm dünyada gördüğü ilgi, farklı sektörlerde de etkisini hissettirmeye devam ediyor.

Özellikle 2015’in ilk aylarında yaygınlaşmaya başlayan sosyal medyada ticaret dönemi etkisini artırıyor. Türkiye’nin sosyal medya hizmetleri alanındaki öncülerinden Crovu’nun açıklamış olduğu son istatistiklere göre, 2017 yılında tam anlamıyla E-Ticaret sektöründe sosyal medya rüzgarı Fatih escortlar esiyor. Araştırmaya göre 2017 yılında e-ticaret sektöründe yapılan satışların %27’si sosyal medya paylaşımları üzerinden gerçekleşti.

İLK AYLARINDA YAYGINLAŞMAYA BAŞLIYOR

Büyük ve orta ölçekli firmaların internet üzerinden yaptığı satışlarda genel reklamlara alternatif olarak sosyal medya üzerinden yapılan viral reklam ve paylaşımlarda büyük bir artış gözlemleniyor. Kullanıcıların gözünde sıradan bir reklamdan çok daha farklı bir izlenim bırakan çalışmalar, süreçlerin satışa dönüşmesinde büyük bir rol oynuyor.

Özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanan e-ticaret sitelerinin son yıllarda sosyal Lezbiyen sex izle medya üzerinden elde ettiği kazançlarda büyük bir artış görülüyor. Birçok E-Ticaret sitesi, ürünlerini sitelerine koymadan önce sosyal medya hesaplarından paylaşarak kullanıcılardan yorumlar alabiliyor, bu yorumlara göre beklenen dönüşümlere karar verebiliyor .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Apple, Otomotiv sektörüne de el attı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir