Kapat

EA, Titanfall Serisinin Geri Döneceğini Doğruladı

Anasayfa
HABER EA, Titanfall Serisinin Geri Döneceğini Doğruladı

Respawn’ın son kahraman odaklı, sürpriz Apex Legends isimli oyunu aldığı tüm övgülere ve sebep olduğu heyecana rağmen Respawn’ın önceki Titanfall serisinin hayranları büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Respawn’ın tüm bu zaman boyunca Titanfall 3 üzerinde çalışmaması ve Battle Royale çılgınlığına katılması bu hayranları oldukça üzmüş gibi görünüyor. Bu duygusal ifadelere katılıyor ya da katılmıyor olabilirsiniz, ancak Respawn tarafından aktarılan son detaylara göre bu hayranlar muhtemelen daha da üzülecek.

Respawn geliştiricilerinden biri yakın zamanda yaptığı açıklamada Titanfall 3’ün geliştirilme aşamasında olmadığını doğrulayarak, serinin tabutuna adeta bir çivi daha çaktı.

Ancak serinin hayranları için hala bazı iyi haberler bulunuyor. Titanfall 3 geliştirilme aşamasında olmayabilir, ancak Titanfall temalı farklı oyunların gelebileceği konuşuluyor.

EA’nın CEO’su Andrew Wilson, yakın zamanda gerçekleşen üçüncü çeyrek finans durumu ile ilgili düzenlenen konferans sırasında Titanfall evreninde geçecek bir “premium oyun”un bu yılın sonunda çıkacağını doğruladı.

Yayıncılar arasında ücretli oyun için kullanılan “premium” tabirine göre muhtemelen 60$ bandında olacak oyunun mobil platformda olmayacağı ve Apex Legends gibi mikro işlemlere sahip olmayacağı tahmin ediliyor.

Oyunun hangi formda olacağını tam olarak bilmiyor olsak da, öğrenmekten heyecan duyuyoruz. E3’ün birkaç ay içinde başladığı göz önüne alındığında, muhtemelen Respawn’ın son projesine dair detayları yakın zamanda öğreneceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  2019'un En iyi Free to Play Oyunları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir