Kapat

Earn.com ile ücretsiz Bitcoin kazanma yöntemleri!

Anasayfa
Free Earn.com ile ücretsiz Bitcoin kazanma yöntemleri!

Earn.com değim yerindeyse ücretli iletişim sağlayan sosyal ağ platformudur. Bu platform üzerinde Şirket Müdürleri, Mühendisler, Diş Hekimleri, Özel doktorlar ve Danışmanlar gibi bir çok meslek dalına ayrılmış kişiler bunların yanı sıra ünlülerde bulunmaktadır. Platformdaki özel nokta bu kişilere ulaşmanın ve iletişime geçmenin belirli bir ücreti oluyor.

Kullanıcılar kendileri ile iletişime geçmek isteyen kişiler için bir ücret beliliyor. Örneğin size mesaj atmak isteyenler için 1 dolarlık bir ücret belirliyorsunuz daha sonra size mesaj atmak isteyen bir kullanıcı bu mesaj bedelini ödemeden size mesaj atamıyor. 

Earn.com şu anda “Airdrop” yapan tüm projeleri size mesaj olarak yolluyor ve her mesaj karşılığında 1 dolar kazanıyorsunuz. Bu mesajlar genelde sosyal ağlarda takip etme etme anket tamamlama gibi basit görevleri içeriyor. Kazanılan Bitcoin ödemelerini hesabınıza aktarabiliyorsunuz. HEMEN ÜYE OL

Earn.com üzerinden çeşitli etkinlikler karşılığında verilen Bticoin ödemesi alındı bu yüzden sistemin çalışırlığında bir problem yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Cep telefonlarında çift kamerayı kullanarak fotoğraf çekme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir