Kapat

Efsane yılan oyunu akıllı telefonlara uyarlandı

Anasayfa
HABER Efsane yılan oyunu akıllı telefonlara uyarlandı

Nokia telefonların efsanevi yılan oyunu akıllı telefonlar için yeni tasarımı ile geri dönüyor. 

Nokia markalı telefonlar satan Finlandiya şirketi HMD Global, Facebook'un kameralı Augmented Reality (AR) platformuna efsaneleşen yılan oyununu getirdiğini duyurdu.

Yeni nesil telefonlar için geliştirilen Snake Mask, oyuncuların kendilerini efsanevi Yılan karakterine dönüştürmesine olanak sağlamak için Android sistemli Nokia akıllı telefonlarının ön kamerasını kullanıyor. Ön kamera algılaması sayesinde oyun içerisinde yılan oyuncunun yüz hareketlerini baz alarak hareket edebiliyor.

Klasikleşen oyunda artık oyuncuların yılanları mimiklerle yönetmelerine ve Facebook fotoğraf makinesinde bulunan filtrelerle oyun içindeki elmaları yemelerine izin veriliyor. 

Oyun online olarakda oynanıyor bu sayede arkadaşlarınızı Facebook üzerinden oyuna davet edebiliyorsunuz. Kazandığınız puanları arkadaşlarınız ile paylaşmanızda mümkün.

Kamera etkisine Facebook kamera üzerinden erişilebiliyor ve sadece Nokia akıllı telefonlar için değil, evrensel olarak tüm akıllı cihazlarda kullanılabiliyor. Oyun hem Android hem de iOS platformlarında kullanılabilir.

 

Akıllı telefonda yılan oyunu var mı? Akıllı telefonda yılan oyunu nasıl oynanıyor? Yeni yılan oyunu hangi telefonlarda oynanıyor? Yılan oyunu hangi platformalarda oynanıyor? Yeni yılan oyunu nerden indiriliyor? Yılan oyunu telefonumda neden çalışmıyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Resident Evil 2 için sistem gereksinimleri belli oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir