Kapat

Eidoo ( EDO ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Eidoo ( EDO ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Eidoo ( EDO ) Coin nedir?

Eidoo‘nun amacı yalnızca başkalarının yapmadığı şeyleri yapmak değil, daha güvenli ve daha basit bir yöntemle farklı şekilde yapmak, kullanıcı deneyimine özel bir odaklanma sağlamak ve kripto dünyasının karmaşıklığını daha anlaşılabilir kılmaktır.

Eidoo, Geliştirmeyi finanse etmek için gömülü bir kripto sistemi olan ERC20 standardı ve EVM sözleşmelerine dayanan, hızlı, kullanımı kolay, esnek, zengin özellikli, anahtar teslimi Ethereum uygulamasıdır.

Eidoo, kendisini “blok zincir varlık deneyimi” olarak tanımlıyor. Aslında, hiyerarşik deterministik destek ve tam teşekküllü şifreli eş zamanlı değişim gibi bazı şık ek özelliklere sahip çok para birimli bir cüzdandır.

M-cüzdan çevrimiçi olarak iOS uygulama mağazasından veya Android için Google Play Store’dan ücretsiz olarak edinilebilir.

Genel olarak Eidoo, kullanıcıların blok tabanlı dijital varlıklarını yönetmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Şimdilik, cüzdan Ethereum ve ERC20 belirteçlerine odaklanmaktadır. Bununla birlikte, gelecekte şirket, bit yelpazesi desteğini eklemeyi planlıyor ( bit eşik cüzdanı , 2018 yılının ilk çeyreğinde başlatılması planlanıyor).

Eidoo’nun merkezi İsviçre, ve şirket (Eidoo SAGL) İsviçre yasalarına göre kurulmuştur.Eidoo Özellikleri

Eidoo uygulamasında mevcut bazı özellikler şunlardır:

  • Mağazalar Ethereum ve ERC20 Simgeleri: Çoğu Ethereum cüzdanı ERC20 simgelerini de depolar. Ne de olsa, aynı blokçüleri temel alıyorlar. Eidoo, Ethereum ve ERC20 belirteçlerini desteklemektedir. Dijital para birimleri, cüzdan uygulaması aracılığıyla gönderebilir ve alabilirsiniz.
  • Kullanıcı Tarafından Yönetilen Özel Anahtarlar: Özel anahtarların yönetiminden sorumlu olan kullanıcı. Özel anahtarlar akıllı telefonunuzda şifrelenir.
  • HD Desteği: Eidoo, hiyerarşik deterministik yapıları destekler; bu ana cüzdan adresinizi gizli tutmak için alt cüzdanlar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.
  • Yedeklemeler: Eidoo fonlarınız tek bir yedek parola ile güvence altına alınmıştır.
  • Kolay Yönetim: Eidoo dijital para gönderme ve alma, QR kodlarını okuma ve arkadaşlarınızla adres paylaşmayı kolaylaştırır.
  • Kişi Listeleri: Eidoo, kişilerin Ethereum adreslerini tek, standart bir şekilde saklar.
  • Simge Tanıma: Eidoo, Ethereum blokçü tarafından desteklenen tüm belirteçleri otomatik olarak algılar. İşaretçilerin bazıları isim ve logolarıyla açılır. Eidoo belirli bir ERC20 belirteçini tanımazsa, bu belirteç hala cüzdan yoluyla kullanılabilir ancak belirteçle ilgili ayrıntılar “bilinmiyor” olarak listelenebilir.
  • Ethereum İşlem Geçmişi: Eidoo, Ether veya çeşitli ERC20 belirteçlerinde yaptığınız tüm işlemlerin bir listesini gösterir.
  • Eidoo Exchange: Eidoo’nun yerleşik, merkezi olmayan bir değişimi var.

EDO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir