Kapat

Eleq Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?

Anasayfa
Uygulama Eleq Bilgi Yarışması Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Para Kazanılır?

Eleq isimli uygulama Türk Telekom tarafından desteklenen ve grup şirketi olan Argela tarafından yayınlanan bir canlı bilgi yarışması oyunudur. Son zamanlarda popülerliği oldukça artan canlı bilgi yarışmalarına rakip olarak gelen Eleq isimli uygulama diğer canlı bilgi yarışmaları(Oyna KazanHadi) ile aynı mantık çerçevesinde oynanabiliyor. Peki, Eleq oyunu nasıl oynanır?

Eleq nedir?

Eleq uygulaması bir canlı bilgi yarışması oyunudur. Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarla aynı anda binlerce kullanıcıya ulaşarak yapılan bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmada alınan birinciliklere göre para ödülü kazanılabilir.

Eleq uygulamasına nasıl kayıt olunur?

Aslında oldukça basit olan kayıt işlemi için öncelikle telefonunuzun uygulama marketinden Eleq isimli uygulamayı indirip telefon numaranızla kayıt olmanız gerekmektedir. Telefon numarası girildikten sonra gelen doğrulama SMS’inde bulunan kod ile uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Uygulamaya ilk defa giriş yapıldığında kullanıcıdan bir özel kullanıcı adı isteniyor. Eğer sizin de uygulamada kullanmak istediğiniz özel bir isim var ise kesinlikle elinizi çabuk tutmalısınız.

Eleq nasıl oynanır?

Öncelikle Eleq oyununu oynamak için her gün belirlenen yarışma saatini takip etmeniz gerekmekte. Eleq uygulamasının bildirimlerine izin vererek yarışma başlamadan önce bildirim alabilirsiniz. Eleq uygulaması başladıktan hemen sonra sırayla sorular gelmeye başlıyor ve anlık olarak sorulara cevap vermeye başlıyorsunuz. Her bir soru için verilen süre 10 saniye. Gelen sorulara doğru cevap vermeniz halinde yarışmada ilerlemeye devam ediyorsunuz ancak yanlış cevap verirseniz ve jokeriniz yoksa eleniyorsunuz. Online ortamda düzenlenen diğer yarışmaları para ödüllü bilgi yarışmaları makalemizden kontrol edebilirsiniz.

Eleq nasıl para kazanılır?

Eleq uygulamasında her gün yapılan bilgi yarışmasının son sorusuna kadar doğru cevap vererek ilerlerseniz o gün verilecek tutar , soruların tamamını bilen kişi sayısına bölünüyor ve kazanılan tutar ortaya çıkıyor.

Eleq - Canlı Bilgi Yarışması
Eleq - Canlı Bilgi Yarışması
Developer: Argela
Price: Free
Eleq - Canlı Bilgi Yarışması
Eleq - Canlı Bilgi Yarışması
Developer: Argela
Price: Free

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir