Kapat

ElonCity ( ECT ) coin nedir?

Anasayfa
Kripto Para ElonCity ( ECT ) coin nedir?

Eloncityelektrik üretim kaynaklarının izlenmesini ve dağıtılmasını sağlamak için yüksek performanslı blok zincirleme teknolojisinden oluşan merkezi olmayan yenilenebilir bir enerji ekosistemidir . Blockchain platformu, enerji arayan bireylerin işbirliklerini ve enerji kaynaklarını paylaşmalarını arttırabilecekleri bir topluluk oluşturmayı önermektedir. Bu kavram, Eloncity'nin enerji sektöründeki merkezi olmayan yenilenebilir enerji kaynaklarının benimsenmesini engelleyen nedenleri hafifletme düşüncesiyle uyumludur.

Eloncity enerji depolama sistemi üretilen yenilenebilir enerjinin talebini ve arzını dengelemeye yardımcı olmak için IoT teknolojileri ile çalışacaktır.

Eloncity blockchain protokolü, enerji hizmetleri için işlemlerin etkin bir şekilde kaydedilmesi ve takibi için açık ve güvenli bir şekilde dağıtılmış bir defter üzerinde çalışır. Açık kaynak kodlu bu sistem Eloncity platformunu gelişime açık kılmaktadır.

Açık pazar için Eloncity Token'ı kullanan platform, kullanıcıların küresel yenilenebilir enerji çözümleri için birleşik bir ağa erişmelerini sağlar.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir